TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Emigrantams: sugrįžkite ir kalkite pinigus!

Šaltinis: 15min
0
A A

Likusieji Lietuvoje suprantame, kodėl jūsų nėra šalia: sunku išgyventi už čia mokamus grašius, o jūs esate drąsūs ir ryžtingi. Nenorėjote vargti taip, kaip vargsta jūsų tėvai, draugai ir šiaip pažįstami, nematėte perspektyvų iškilti, prasimušti, neradote sau vietos Tėvynėje arba tiesiog esate apsėsti sveiko avantiūrizmo.

Dauguma išvykote ieškodami geresnio pragyvenimo. Tai normalu, toks gamtos dėsnis. Jau pirmykščiai žmonės, atsiradę Afrikoje, šio dėsnio veikiami išplito po visą planetą, pasiekė atokiausias salas, suformavo naujas tautas ir rases. Žmogaus prigimtis – nuolatos ieškoti ir niekada nepasiduoti. Nugalėti visus, įrodyti sau ir aplinkiniams, kad yra geriausias, narsiausias, stipriausias ir turtingiausias.

Gink Dieve, jums nepavydime, nes sena patarlė sako, jog „gerai ten, kur mūsų nėra“. Svetima kalbinė aplinka, svetima kultūra ir tradicijos – nelengvas iššūkis išgyventi. Jus irgi veikia tie patys gamtos dėsniai, silpnesniuosius pasmerkiantys pasitraukti į nuošalę. Tie, kurie peržengėte  save ir įveikėte sunkumus, turite tai, ko trūksta nemažai daliai likusios Tėvynėje tautos: mokėjimo išgyventi.

Jus gyvenimas privertė išmokti gyvybingumo, kurio krizės apimtoje mūsų visuomenėje labai reikia. 

Valstybinė mokesčių inspekcija ir „Sodra“ visų įmonių sąskaitas užbombardavo mokesčių reikalavimais. Nieko naujo ir vargu ar kas pasikeis savaime. Valdžia – sau, tauta – sau.

Kas kitas mums padės, jei ne jūs? Mes čia, Lietuvoje, jaučiamės lyg skęstančiame laive ir nors sakoma, kad skęstančiųjų gelbėjimas yra pačių skęstančiųjų reikalas, kreipiamės į jus, drąsius, pažįstančius pasaulį ir mokančius dirbti kitaip, nes nėra mums daugiau į ką kreiptis. Jau aišku, kad Europos Sąjungos valstybės gelbėsis kiekviena atskirai, o Tarptautinis valiutos fondas padės nebent tada, kai Lietuvai, kartu ir mums visiems, reikės daryti dirbtinį kvėpavimą.

Lietuvos valdžia, patys žinote iš interneto, kapanojasi savarankiškai, lipdama per mūsų, eilinių tautiečių, galvas. Valdančioji koalicija vieninga tik tada, kai reikia išsaugoti postus. Valstybinė mokesčių inspekcija ir „Sodra“ visų įmonių sąskaitas užbombardavo mokesčių reikalavimais. Nieko naujo ir vargu ar kas pasikeis savaime. Valdžia – sau, tauta – sau. Istorijoje yra tokių pavyzdžių. Tarkime, kai centralizuota Rusija XVI a. visu svoriu užgulė Lietuvą, o mūsų valdovas blaškėsi kažkur Lenkijoje, tik susivienijusi visuomenė apgynė kraštą: sumušė totorius prie Klecko, rusus prie Oršos, susitvarkė su Glinskio maištininkais, pastatė Vilniaus gynybines sienas ir kt.

Nekreipkite dėmesio į mūsų valdžią, jos intrigas, rietenas ir nuolat daromas nesąmones. Jūs žinote, kaip galima gyventi visiškai nesidomint politika. Jei norite, elkitės Lietuvoje taip, lyg būtumėte migrantai iš svečios šalies. Tiesiog kalkite pinigus ir kurkite savo gerovę.

Paklausite, ko konkrečiai reikia iš jūsų Lietuvai? Nei daug, nei mažai: iš vienų – darbo vietų, iš kitų – sugebėjimo ir talento, iš trečių – investicijų. Mūsų šalis pakankamai didelė, vis dėlto vietos atsiras visiems.

Kai kas jus vadina vertelgomis, bailiais, išdavikais, nemokančiais sunkiai dirbti, lengvos duonelės ieškotojais. Tikriausiai tarp jūsų yra ir tokių. Nieko tokio – tai ne pats blogiausias variantas, palyginti su tuo, ką turime Lietuvoje. Ištversime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Emigrantai

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min