Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 12d. 16:32

Gediminas Rudžionis: Meras Artūras Zuokas dar kartą pasityčiojo ir pažemino vilniečius

Gediminas Rudžionis Vilniaus mero A.Zuoko dėmesys komercinėms struktūroms, atstovavimas ne vilniečiams, bet verslo interesams, jo iniciatyva vykdyta plati gyventojams reikalingiausių įmonių privatizacija žinoma visiems. A.Zuoko ir jo vadovaujamo socdemų, darbiečių ir lenkų rinkiminės akcijos valdančiojo konglomerato pasityčiojimu iš vilniečių viršūnė tapo sausio 12 nakties vaikų registravimas į darželius internetu.

Tūkstančiai žmonių nuo vidurnakčio iki paryčių praleido bemiegę naktį prie kompiuterių mėgindami užregistruoti savo vaikus į eilę pakliūti į vaikų darželius, bet to negalėjo padaryti. Milijonus litų kainavęs A.Zuoko pasididžiavimas, vadinamoji elektroninė miesto sistema, tiesiog atsuko vilniečiams nugarą – ji neveikė.

Neaišku kokiais tikslais įvesta žmogaus orumą žeminanti vaikų registravimo į darželius tvarka, leidžianti vilniečiams tik kartą per metus nuo vidurnakčio ir tik internetu registruoti savo vaikus į vaikų darželius.

Ši antihumaniška žmogaus orumą žeminanti procedūra sausio 12-osios naktį tapo dar vienu mero pasityčiojimu iš vilniečių. Sausio 12 d. nuo 7 val. iš ryto keli šimtai per naktį nemigusių tėvų užtvindė Savivaldybės pirmą aukštą, vildamiesi užregistruoti savo vaikus į darželius. Jie buvo palikti kelias valandas patys sau guosti vienas kitą.

Meras nesiteikė nusileisti iš savo aukštybių pas žmones ir bent atsiprašyti jų. Matyt, mero atitolimas nuo vilniečių atitinka iš senų laikų mums žinomą nuomonę: „Aš vienas, o jūsų daug.“

Iki Savivaldybės meras atvažiuoja išvalytomis gatvėmis, tačiau dauguma vilniečių slidinėja ir klampoja sniego užverstais nepraeinamais kiemais, daugelis gatvių toliau nuo centro sunkiai pravažiuojamos. Simboliška, kad tūkstančių vilniečių pažeminimas ir pasityčiojimas iš jų įvyko mums tragiškos atminties sausio 13 d. išvakarėse.

Tada gynėmės nuo svetimų, dabar tenka kentėti ir gintis nuo savų. Valdyti miestą nusisukus nuo gyventojų ir lemiamu momentu smūgiuoti jiems į paširdžius gali tik jų priešas. Drauge su tūkstančiais vilniečių piktinamės tokiu mero ir jo vadovaujamo valdančiųjų konglomerato elgesiu.

Reikalaujame nedelsiant išspręsti jo paties sukurtą problemą, o jeigu meras save vertina kaip vilniečiams tarnaujantį politiką, padorumas reikalauja prisiimti visą atsakomybę ir nedelsiant atsistatydinti. Merui nesuvokiant savo antivisuomeniško poelgio ir nerandant ryžto atsistatydinti, to drauge su pasipiktinusiais vilniečiais reikalaujame mes – partijos Tvarka ir teisingumas frakcija Vilniaus miesto savivaldybės taryboje.

Gediminas Rudžionis yra partijos „Tvarka ir teisingumas“ frakcijos Vilniaus miesto savivaldybės taryboje pirmininkas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min