Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nusibodo LEO LT ? Intriga tik prasideda

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Rinkimų naktį Andrius Kubilius kurį laiką tikrai nesitraukė nuo Dalios Grybauskaitės nė per žingsnį. Ir jei dar socialdemokratų stovykla abejojo triuškinančia eurokomisarės pergale, premjeras buvo ja įsitikinęs rinkimams tik prasidėjus.

Nepaisant sutarimo daugeliu klausimų, tarp išrinktosios prezidentės D.Grybauskaitės ir Vyriausybės vadovo – viena rimta takoskyra. Tai – LEO LT.

Pritariu, šis klausimas jau yra įgrisęs, kartais net pernelyg demonizuojamas. Bet, sutikite, kaip šį rebusą išspręs nauja valdžia, intriguoja. Iškart po rinkimų, A.Kubilius pareiškė manąs, kad dar reikia trijų mėnesių padėčiai išanalizuoti ir išvadoms, kokiu būdu valstybei neskausmingai išardyti LEO LT, pateikti.

D.Grybauskaitė pareiškė, kad trijų mėnesių nėra ir nebus. Ši įmonė turi būti likviduota.

Jei išrinktoji prezidentė visiškai įsitikinusi tuo, ką daro, tai A.Kubilius nesąs tikras, ar LEO LT reikia išardyti. Lygiai taip pat yra ir su jo komanda. Pavyzdžiui, energetikos ministras Arvydas Sekmokas kalba apie tai, jog LEO LT tarsi ir nereikalinga, bet jo aplinka šiuo klausimu nėra tokia jau ir kategoriška.

Dar daugiau intrigos, kaip naujajai valdžiai seksis spręsti atominės elektrinės rebusą. Šiuo metu Energetikos ministerija yra įklimpusi į senosios Ignalinos atominės uždarymo problemas, bet ir rengia konkursą strateginiam investuotojui, kuris turėtų statyti naująją atominę.

Kalbama, kad dirbama, jog net dūmai rūksta. Bet D.Grybauskaitė šiandien sako nežinanti, ar atominės elektrinės statyba yra pagrįsta skaičiavimais. Jei neras logikos ministerijos pateiktuose skaičiukuose, atominės statybai nepritars ir tada visas valdininkų įdirbis – lyg šuniui ant uodegos.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 LEO LT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min