TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

O sakoma, VSD politikoje nedalyvauja

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Taip jau Lietuvoje yra – kuo arčiau rinkimai, tuo daugiau žiniasklaidoje informacijos apie politikus. Ne pačios geriausios, žinoma.

Kurį laiką buvo nešiojama „papkutė“ apie vieną iš kandidačių eurokomisarę Dalią Grybauskaitę, o šią savaitę viename iš dienraščių demaskuota Kazimira Danutė Prunskienė. Kad jos štabe dirbąs politinių technologijų „specialistas“ iš Maskvos, artimas Kremliaus šeimininkams. Turbūt dirba – nuotraukose užfiksuotas jis pats, bendraujantis su K.D.Prunskienės dukra, o pačios kandidatės pasiteisinimai, kad specialistas jai Maskvoje padeda išleisti jos parašytą knygą – juokingi.

Ir šiaip – šios kandidatės sąsajų su Rusija buvo ir yra nemažai. Taip, tai svarbu. Bet taip pat svarbu ir tai, kaip mes sužinome apie tokius svarbius dalykus. Ir ar tikrai tai viskas, ką mes privalome sužinote prieš rinkimus.

Beveik akivaizdu, kad medžiagą apie „specialistą“ Prunskienės štabe surinko Valstybės saugumo departamentas. Toks jo darbas. Bet paviešino ją ne VSD, o žurnalistai. Ir be jokios nuorodos į pirminį šaltinį. Jokio šaltinio išvis nenurodyta.

O gal patys žurnalistai atliko tyrimą? Kartais ir taip būna, bet vargu, ar šįkart, nes jei žurnalistas būtų fotografavęs „specialistą“ su K.D.Prunskienės dukra, jis būtų su juo ir pasikalbėjęs. Dabar gi, deja, pokalbio su „specialistu“ nėra jokio.

Tuo tarpu Seimo nariai, turintys teisę dirbti su specialiąja informacija teigia, kad dalis straipsnio kaip du vandens lašai panaši į VSD Seimo nariams pateiktą pažymą.

Dar gali būti, kad Seimo nariai šnekučiai, slaptą medžiagą platina.

Žurnalistams tik duok į rankas, ką nors pikantiško – viskas bus paviešinta. Toks jau mūsų darbas.

Deja, Povilas Malakauskas, Valstybės saugumo departamento vadovas, šiuo klausimu nieko nekalba. Telefono ragelio net nekelia. Keista, jis net nesiteisina gan pabodusia fraze, kad „VSD atliks tyrimą, kaip slapta informacija pateko į žiniasklaidą“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min