Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saulius Paukštys: Pavojingiausia tarnyba Lietuvoje

Šaltinis: 15min
0
A A

Saulius Paukštys Jei kas galvojate, kad pavojingiausias darbas Lietuvoje – gaisrininkų ar aukštalipių ar dar kažkoks kitoks – klystate. Nes toks darbas susijęs tik su vienos stichijos keliamais pavojais. Tuo tarpu egzistuoja tarnyba, kurioje tyko daugybė pavojų, grasinančių dirbantiesiems iš įvairiausių pusių įvairiausiomis grėsmėmis.

Dirbantiems šioje tarnyboje gresia įvairiausių slaptų tarnybų kerštas ir susidorojimai, gresia įvairiausių įškrypėliškų klanų provokacijos. Čia dirbančius persekioja oligarchų keršto šešėlis, taip pat žemiausio, nuskurdusio sluoksnio brutalaus susidorojimo grėsmė. Čia dirbantiems kelia pavojų korumpuotų pareigūnų sąmokslai, taip pat ir įvairiausių Valstybės priešų rezgamos pinklės.

Čia dirbantieji kenčia nuo bendrapiliečių pavydo ir nuo žurnalistų šantažo. Čia dirbantieji apnikti priešų iš visų pusių lyg neprižiūrimi gyvuliai parazitų. Nepaisant to, čia dirbantieji nuo ryto iki vakaro visas jėgas atiduoda Valstybės ir jos žmonių gerovei.

Savo darbais jie gražina Lietuvą, padeda verslininkams, menininkams, mokytojams, vaikams ir seneliams. Jie nesavanaudiškai visus savo įgūdžius ir gebėjimus telkia, kad mūsų valstybė klestėtų ir kiltų aukštyn visose srityse. Jiems svetimos intrigos ir partiniai interesai, jiems svetimas godumas ir žmogiškos silpnybės. Čia dirbantys yra sąžiningi, dėmesingi, nepasipūtę ir be krislo arogancijos.

Čia dirbantys bendrauja su paprastais žmonėmis, žino jų problemas ir stengiasi jas nedelsiant spręsti. Čia dirbantys neproteguoja savo giminių, pažįstamų ir draugų užimti atsakingas pareigas ar gauti gerus valstybinius užsakymus. Čia dirbantys yra stiprios valios, jų dorovinės vertybės yra tvirtos, visuomeniškos ir jie niekada neima ir neduoda kyšių.

Šie žmonės – Lietuvos Seimo nariai. Tvirtai tikiu, kad yra daugybė nepatenkintų tokiais tvirtais ir nepalaužiamais Seimo narių būdo bruožais. Ir daugybė kenkėjų kiekvienam žingsnyje tyko, kad Seimo nariai bent truputėlį atsipalaiduotų ir prarastų budrumą, išsekinti darbo Lietuvai.

Ne kitaip, kaip nesąžiningi verslo magnatai pasiuntė korumpuotus pareigūnus, kad sustabdytų Seimo nario Arvydo Vidžiūno vairuojamą automobilį ir sufalsifikuotų tas jo pripūstas promiles. Tik krikščionybės ir Lietuvos priešai užsiundė suktus ir parsidavusius žurnalistus, kad iškreiptai parodytų darbų nuvargintą Seimo narį Egidijų Vareikį, laukiantį lėktuvo, tik korumpuotų teisėsaugininkų klanas ir kitų pavydžių partijų intrigantai nufotografavo tvirtos, sąžiningos dvasios Seimo narį Gediminą Jakavonį, neva viršijusį greitį.

Kokią teisę mes turime netikėti Seimo nariu, kuris visą savo esybę ir jėgas atiduoda Lietuvai ir mums – Lietuvos žmonėms?

Tik Lietuvos priešai ir Rusijos mafijos vadeivos įkišo sergančiam signatarui Algirdui Patackui į kišenę lemputę ir saulėgražų, kad pakirstų pasitikėjimą tauriu žmogumi. Tik gėjų agentai ir lietuvybės pamatų kasėjai išnešė rėkiantį Petrą Gražulį iš Gedimino prospekto. Ir daugybė kitų istorijų. Taip drąsiems ir tvirtiems Seimo nariams atkeršijama už jų sąžiningą veiklą ir siekius. Tik taip galiu paaiškinti tokias provokacijas. Nes juk jei būtų kitaip – A.Vidžiūnas nesiteistų puse metų su policija, o tiesiog sumokėtų baudą. E.Vareikis tiesiog atsiprašytų savo rinkėjų už atsipalaidavimą, G.Jakavonis neišsisukinėtų ir nemeluotų visai Lietuvai – tiesiog sumokėtų baudą už pažeidimą. Taip pat ir P.Gražulis pripažintų, kad pažeidė viešąją tvarką, o signataras A.Patackas nesiteisintų savo sveikata ar menamų priešų sąmokslais, o tiesiog paaiškintų, kad per išsiblaškymą pamiršo užmokėti už prekes, atsiprašytų ir tiek. Juk tokių dalykų gali atsitikti kiekvienam.

Bet Seimo narių pareigos yra labai pavojingos, jų tyko daugybė priešų ir jei Seimo narys sako, kad priešai jam pakišo vogtų daiktų į kišenę ar sufalsifikavo promilių skaičių jo kraujyje – vadinasi, taip ir yra. Kokią teisę mes turime netikėti Seimo nariu, kuris visą savo esybę ir jėgas atiduoda Lietuvai ir mums – Lietuvos žmonėms?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min