TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Raimundas Palaitis: Tomas Dapkus skleidžia sąmoningą šmeižtą apie Liberalų ir centro sąjungą

Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį sekmadienį, spalio 7 d., LNK laidoje „Alfa savaitė“ jos vedėjas Tomas Dapkus sąmoningai paskleidė tiesos neatitinkančią ir šmeižikišką informaciją apie mane asmeniškai ir Liberalų ir centro sąjungą (LiCS).

T. Dapkaus laidoje buvo minima išgalvota istorija apie vieną įmonę Tauragėje, kuri neva susijusi su nusikalstamu pasauliu.

Šią istoriją prieš metus aprašė dienraštis „Lietuvos žinios“. Dėl tiesos neatitinkančių straipsnių kreipiausi į teismą. Tuomet „Lietuvos žinios“ pripažino, kad buvęs dienraščio redaktorius bei viena žurnalistė paskelbė tiesos neatitinkančią informaciją. Sutarus, kad bus išspausdintas tiesos neatitinkančių teiginių paneigimas, su „Lietuvos žiniomis“ pasirašiau taikos sutartį.

Paneigimą dienraštis publikavo praėjusią savaitę, 2012 m. spalio 5 d. Nepaisant to, kad paneigime labai aiškiai teigiama, kad LiCS ir R. Palaičio siejimas su nusikalstamu pasauliu yra tiesos neatitinkanti informacija, T. Dapkus tokią pat istoriją skleidė savo laidoje.

LiCS bei aš asmeniškai kreipėmės į teismą, kad būtų imtasi priemonių, siekiant sustabdyti šmeižto kampaniją, taip pat sieksime, kad sankcijų sulauktų ir įstatymų nesilaikantis žurnalistas T. Dapkus. Taip pat kreiptasi į LNK ir Vyriausiąją rinkimų komisiją dėl atsakomosios nuomonės paskelbimo.

Tikimės, kad LNK vadovybė atsižvelgs į pateiktą informaciją ir įvertins laidų autorių atsakomybę, sąmoningai skleidžiant šmeižikišką informaciją ir teisės aktų nesilaikymą.

Pateikiu dienraščio „Lietuvos žinios“ spalio 5 d. spausdintą paneigimo tekstą:

„2011 08 29 dienraštyje „Lietuvos žinios“ publikuotame R. Skatikaitės straipsnyje „Mafija po partijos sparnu“ paskelbti teiginiai: (...) „Vidaus reikalų ministerijai pradėjus vadovauti liberalcentristui Raimundui Palaičiui, Tauragėje buvo numarintas nusikalstamo tinklo, kurį organizavo partijos bičiulis Jonas Dungveckis, tyrimas“; (...) „O dabar, kai R. Palaitis vadovauja VRM, šiai ministerijai pavaldi įstaiga numarina perspektyvų tyrimą, turėjusį atskleisti dalį Lietuvos apglėbusį mafijos tinklą, ir tuo pat metu iš teisėsaugos akiračio išvaduoja vidaus reikalų ministro partijos bičiulį“; (...) „VRM vadovaujantis liberalcentristas R. Palaitis pats yra patyręs įtariamojo baudžiamojoje byloje dalią. Už tai, kad suklastojo oficialų dokumentą, R. Palaičiui 2011 m. gruodžio 21-ąją buvo iškelta baudžiamoji byla pagal 207 str. 2 d.“; (...) „VRM tebevadovauja liberalcentristas, kurį teismas pripažino dokumentų klastotoju“, neatitinka tikrovės ir žemina Raimundo Palaičio garbę ir orumą. Dienraštis „Lietuvos žinios“ nuoširdžiai atsiprašo dėl tendencingos informacijos apie buvusį vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį paskelbimo“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min