Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sąmokslas su velniu

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Valstybinė ne maisto prekių inspekcija iš prekybos tinklų „Maxima“ nurodė nebetiekti į rinką ir nebeparduoti vartotojams 48 tipų 195 400 vnt. kiniškų melamininių indų.

Gražūs, ryškūs, spalvoti puodeliai, lėkštės, salotinės – akį traukia ne tiek itin maža indų kaina, kiek piešiniai ar, tiksliau, lipdukai. Ne tik skurdesnę buitį jie gali praskaidrinti, bet ir turtingesnio žmogaus sodybą papuošti.

Tokių girdėjau atsiliepimų.

Skonio reikalas, žinoma. Vienintelis „bet“ – jie yra nesaugūs, kenksmingi sveikatai, nes gamindami labai pigią produkciją kinai taupo kokybės sąskaita – tinkamai „nesuriša“ melamino, iš kurio indai pagaminti.

Nurodymas išimti iš prekybos kenksmingus sveikatai melamino indus „Maximos“ prekybos tinklus valdančią bendrovę pasiekė vasario 18 d. Šiandien jau – vasario 26 d.

Tačiau ir vasario 24 d., ir vasario 25 d. melamininių nesaugių indų „Maximose“ buvo. Ne didžiosiose, o mažesniose, miesto pakraščiuose, rajonuose. Kur inspektoriaus akis greičiausiai neužklius, kur gyvena mažiau pasiturintys žmonės, kuriuos lengviau suvilioti maža produkcijos kaina. Kur niekas nežino, kad prekiauti šiais indais prekybos tinklas išvis neturėjo valstybės institucijų leidimo.

Informacijos apie tai žiniasklaidoje šiek tiek yra, bet jos kiekis visiškai neadekvatus tam, kaip dirba prekybininkai. Krizė.

Net sąmokslas su velniu per sunkmetį, atrodo, yra geras pasiteisinimas.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min