Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stasys Šedbaras: Pirmadienį kažkas vėl linki gero savaitgalio

Šaltinis: 15min
0
A A

Stasys Šedbaras Atsistatydinus vidaus reikalų ministrui Dailiui Barakauskui, išgirdom balsą, mėgstantį sparnuotąsias frazes. Tai Rolandas Paksas prakalbo apie netikėtai atsistatydinusio vidaus reikalų ministro D.Barakausko reikalus. Labiausiai įstrigo nušalintojo prezidento, beje, buvusio tiek konservatorių meru ir premjeru, tiek ir liberalų premjeru, frazė: „<...> gal yra kas nors iš konservatorių ar liberalų, kurie norėtų užimti šitą vietą?“

Darbas nelengvas, politikai į tokias vietas eina ne tik iš noro, bet ir dėl savo nusiteikimo dirbti šalies labui koalicijoje, jei jau rinkimai buvo sėkmingi.

Kad kolega D.Barakauskas turi sveikatos problemų ir reikia rimtai gydytis – anokia čia paslaptis. Nuoširdžiai linkiu įveikti užklupusią negandą, juoba, kad ji šiais laikais įveikiama. Bet tada kyla klausimas: kas atsitiko, kad žmogų, kuriam reikia ramybės, žūtbūt bandė išlaikyti tokiose sunkiose pareigose ir Rolandas Paksas, ir ministras pirmininkas?

Atsakymų, greičiausiai, ne vienas. Dalis jų turėtų būti suformuluota Specialiųju tyrimų tarnybos išvadose, pabaigus ikiteisminį tyrimą.

Visiškai nesuprantama, kuo čia dėti konservatoriai ir liberalai? Kažkas panašaus, kaip linkėti gero savaitgalio pirmadienio popietę.

Tačiau vienas atsakymas gali būti kartu ir klausimas: ką daryti valdančiosios koalicijos mažajam partneriui – partijai „Tvarka ir teisingumas“, jei nelabai yra kuo pakeisti pasitraukusį ministrą?

R.Paksui neverta sielotis: ir konservatoriai, ir liberalai savo gretose tikrai turi ne vieną, galinti tempti sunkią vidaus reikalų ministro naštą.

Tačiau juk valstybėje nieko neįvyko ir valdančioji koalicija nepasikeitė (net Lenkų rinkimų akcija išsaugojo pagrindinius postus Seime, praradusi tik energetikos ministrą). O gal tai reiškia, kad ,,tvarkiečiai“ bėgs iš koalicijos kaip iš skęstančio laivo?

Bet kuriuo atveju visiškai nesuprantama, kuo čia dėti konservatoriai ir liberalai? Kažkas panašaus, kaip linkėti gero savaitgalio pirmadienio popietę.

Dr. Stasys Šedbaras yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime narys, buvęs vidaus reikalų ministras

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min