Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valentinas Mazuronis: Ką gina prokurorai – N.Cooperį, I.Degutienę ar ką nors daugiau?

Šaltinis: 15min
0
A A

Valentinas Mazuronis Prokurorų priimtas sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus veiklos mažų mažiausiai keistas. Pažymima, kad virš milijono litų pervedimas buvo neteisėtas, o kaltų tarsi ir nėra. Priminsiu, kad pinigai buvo pervesti į tuometinės Seimo pirmininkės I.Degutienės sūnaus įmonės sąskaitą.

Kad tai atsitiktinumas, gali patikėti tik visiškai naivus pilietis. Juolab, kad ir įstaiga, kurioje dirbo Seimo pirmininkės vyras, per stebuklingą kasininkės „įžvalgumą“ paskutinę akimirką iš banko „Snoras“ išsiėmė milijonines sumas.

Kas „padėjo“ bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriui padaryti milijoninę „klaidą“? Kas paprotino įžvalgiąją ligoninės kasininkę pervesti keliolikos milijonų sumą paskutinę dieną prieš tai, kai bankui „Snoras“ buvo paskelbtas bankrotas?

Tai padarė šventa dvasia ar kažkas, kas turėjo informaciją ir ją nutekino. Nejaugi ir čia prokurorai nemato galimos nusikalstamos veiklos požymių, o gal prokurorai tiki šventosios dvasios egzistavimu?

Tai padarė šventa dvasia ar kažkas, kas turėjo informaciją ir ją nutekino. Nejaugi ir čia prokurorai nemato galimos nusikalstamos veiklos požymių, o gal prokurorai tiki šventosios dvasios egzistavimu?

Kodėl banko administratorius N.Cooperis melavo Seimo tyrimo komisijai, nors buvo pasirašęs raštą, įspėjantį apie melagingų parodymų davimo pasekmes? Nejaugi tai nėra pagrindas pareikalauti atsakomybės? O gal prokurorai viso to nežino?

Kodėl banko „Snoras“ administratorius N.Cooperis taip skubiai bėgo iš Lietuvos, ir kodėl vos grąžinus pinigus ikiteisminis tyrimas skubiai nutraukiamas, akivaizdžiai bijant, ar nenorint išsiaiškinti visas aplinkybes, kurių yra  tikrai daug.

Kodėl tuometinė valdanti dauguma, kurią sudarė Tėvynės sąjunga bei Liberalų sąjūdis, taip aršiai priešinosi Seimo komisijos, tyrusios banko „Snoras“ bankroto aplinkybes, išvadų tvirtinimui? Būtent tose išvadose Seimo vardu buvo siūloma kreiptis į prokuratūrą ir nuodugniai ištirti šias bei kitas labai jau įtartinas veiksmų aplinkybes.

S.Freakley'is, laikinasis banko „Snoras“ administratorius, dingo persivedęs į savo firmų sąskaitas dešimtis milijonų litų už aštuonių dienų darbą. Dabar panašu, kad dingsta ir N.Cooperis. Dingsta, kaip ir jo pirmtakas S.Freakley'is, niekuo nekaltinamas, nors ir nutvertas už rankos, tačiau, mano nuomone, smarkiai praturtėjęs.

Praturtėjo šie ponai mūsų valstybės indėlininkų, mūsų visų nuskurdimo dėka. O kur tie, kas sudarė sąlygas šiems ponams šeimininkauti mūsų piniginėse kaip savose? Kur šiandien yra tie, kas galvą guldė gindami N.Cooperio profesionalumą, skaidrumą, didžiulę darbo patirtį?

Buvusi Seimo dauguma bei jos atstovai kukliai tyli. Tyli ir buvusi Seimo pirmininkė I.Degutienė. Pasislėpę tyli S.Freakley'is bei N.Cooperis. Panašu, kad nutilo ir prokurorai. Vadinasi, kažkam labai reikia visa tai užmiršti.

„Vsio zakonno“, kaip sakydavo vienas iš didžiųjų Lietuvos politikų.

Ar iš tikro taip?

Valentinas Mazuronis yra Europos parlamento narys, partijos „Tvarka ir teisingumas vicepirmininkas    

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min