Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilius Semeška: Spalio revoliucijos dieną Druskininkų valdžia – LIKE?

Šaltinis: 15min
0
A A

Vilius Semeška Lapkričio 7-ąją, Spalio revoliucijos Rusijoje minėjimo dieną, Druskininkų valdžia rengia neregėtą šventę. Ne, tai ne mero tvoros ar vilos miesto parke griovimas, net ne propagandinio, socialdemokratinės savivaldybės valdžios leidinio iškilmingas laidojimas, ir ne separatistinės respublikos ar monarchijos paskelbimas.

Valstybinio turizmo departamento organizuotame konkurse Druskininkai laimėjo didžiausią pasaulyje LIKE ženklą, kuris įžiebiamas ant „Snow Arena“ pastato fasado. Arenos, kurios pastatymą, pasinaudojant 40 mln. Lt ES bendrijos parama, vainikavo mero lažybose su ministru laimėta viskio dėžė.

Arenos, kuri slidinėtojus traukia tik atšalus orams prieš slidinėjimo sezoną, o didžiąją metų dalį stovi lyg apytuštis šaldytuvas, o jos išlaikymo išlaidas Druskininkų savivaldybės gyventojai įsipareigojo apmokėti pagal sudarytą sandėrį tarp savivaldybės ir objekto operatoriaus.

LIKE‘as – dar viena įgyvendinta mero svajonė, pavadinta dovana druskininkiečiams, nors ir už jų pačių pinigus. Tačiau to šventei, į kurią, panašu, sugužės įtakingi ir jau gerai pažįstami svečiai, juk nepakanka.

LIKE‘as – dar viena įgyvendinta mero svajonė, pavadinta dovana druskininkiečiams, nors ir už jų pačių pinigus.

Tačiau to šventei, į kurią, panašu, sugužės įtakingi ir jau gerai pažįstami svečiai, juk nepakanka. Tą pačią dieną, prieš sutemas, kuomet kurorto centrą ir visą miestą nušvies LIKE spindesys, bus įkasta simbolinė kapsulė, žyminti keleivinių keltuvų statybos pradžią.

Druskininkų savivaldybės tinklapyje pažymima, kad ekologiško transporto projekto „Keleivinio keltuvo, siekiant sumažinti transporto priemonių sukeliamą taršą, iš kurorto centro į slidinėjimo areną, įrengimas“ dėka sumažės išmetamų, šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis. Nebūtina tuo patikėti, kad taip ir bus su taršos mažinimu, bet milijonais iš klimato kaitos programos jau pasirūpinta. Pasirūpinta ir objekto operatoriumi, kuris vienintelis nuomos konkurse dalyvavęs išsinuomojo keltuvus 30 metų už pusę viso objekto įrenginių bei statybos vertę.

Druskininkai – M.K.Čiurlionio miestas, nuo šiol turės kelrodę žvaigždę LIKE‘ą. Nors diena šventei pasirinkta ne pati tinkamiausia, tačiau artima Grūto parke užmigdytiems stabams. Tuo labiau, kad šio parko įkūrėjas, mero tėvas, buvo šiemet apdovanotas Druskininkų garbės piliečio regalijomis.

Panašu, kad vietinė Druskininkų valdžia visiškai susipainioja ir laike, ir datose, ir simboliuose. O pats kurortas tapo įkaitu siauros pasaulėžiūros grupelės – politine verslininkyste užsiimančių asmenų, neišbrendančių iš įvairiausių tvorų, statybų, viešųjų pirkimų skandalų ar viešų santykių aiškinimųsi su Seimo Antikorucijos komisijos nariais, Žurnalistų sąjungos primininku, įvairiausiomis Etikos komisijomis, aplinkosaugininkais bei netgi prokurorais.

Vilius Semeška yra TS-LKD Druskininkų skyriaus pirmininko pavaduotojas

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min