Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 6d. 15:35

Vytautas Landsbergis: Įsidėmėk

Vytautas Landsbergis Nota bene reiškia: įsidėmėk, gerai įsižiūrėk. Vilkų vadas Akela (R.Kiplingo „Džiunglės“) kiekvieną rudenį visuotiniame tautos susirinkime, kur šeimos pristato naujas vadas, ragindavo: „Gerai įsižiūrėkit, vilkai, kad atpažintumėte saviškius. Nota bene.“

Lietuvoje tai irgi praktikuojama. Nuostata akylai įsidėmėti, žinoti bei atpažinti saviškius, kuriems pavyks laimėti „konkursus“, gauti valstybės užsakymus ir sugerti Europos hematogeną, jau įsitvirtino. Papildoma detalė – nerašyta nuomilžių sistema.

Kad įsisavintum srautus, pirmiausia turi įsisavinti šią dvigubą nuostatą. Saviškiai prieš valstybę (ne savo). Nuomilžiai – sau iš valstybės.

Ir funkcionuok sistemiškai. Klaidos diskvalifikuoja, pradėsi gauti špygą. Asmeninės ir grupinės „gerovės valstybė“ ims tolti. Tai būtų labai skaudu. Vilkų tautai, galima ir taip sakyti. Kita tauta, lauko darbininkų, tyliai pykstanti ir balsuojanti kojomis, gali tarti: gana. Mes jus jau įsidėmėjome, atpažįstame.

Nepakaks persodinti į kitą vazonėlį arba urvą. Dingti neketiname, brekšitai mūsų nebelaukia, tad pasitraukite nuo scenos draugiškai. Tebus Lietuva tokia, kokios nori jos žmonės.

Ši mintis kadaise girdėta.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min