15min be reklamos
2022 12 05, 12:04

Vytautas Landsbergis: Nusižodžiavę, baikit plepalus

Ką reiškia tariamų sąjungininkų nurodymas, panašus į sąlygą, kad Ukraina „pirmiau“ turinti laimėti karą prieš Rusiją? O jūs patys kur? Kažin, ar skelbiate naftingam Kremliui karą iki besąlygiškos rusofašizmo kapituliacijos. Iki visiško išsinešdinimo iš užgrobtų žemių ir tribunolo nusikaltėliams. Jūs dar skambintumėte telefonu Hitleriui.
Vytauto Landsbergio 90-ųjų gimimo metinių paminėjimas
Vytautas Landsbergis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Užsižaidus beletristikos formulėmis, Rusijai tiesiog siūloma kariauti amžinai, griauti amžinai, žudyti amžinai, tik niekada neprisipažinti pralaimėjus. Ir niekas nedrįs ginčyti, nebent draugas Xi.

Ukraina gali apsiginti, tikime, padedame, tačiau tai nebus oficialiai laikoma Rusijos pralaimėjimu; veikiau – malone. Tad kam šie žaidimai žodžiais?

Realybė nūnai tokia, kad nuo Rusijos agresijos ir diktato ginasi ne viena Ukraina. Ginamės visi, tik nevienodai nuoširdžiai.

Vadinti dabartinį karą vienišos Ukrainos karu (kuriame ji galinti nugalėti) yra klastotė, feikas, naudingas agresorei Rusijai. Savo žmogienos ji turi ir turės neribotai. Kiti gali pavargti, ir žmogėdros to laukia.

Taifūnas čia pat, keiskim bocmanus ir logbuchus.

Ukrainos išlikimas kovoje su totaliais žmogėdromis – jau pergalė, ir to pakanka.

Organizacijos, bent deklaruokite, kad Ukraina yra laimėtoja. Jau dabar. Verta mūsų narystės, jei mes verti Ukrainos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min