Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 31d. 14:28

Vytautas Landsbergis: Sankcija už stebėjimą

Vytautas Landsbergis Aleksejus Navalnas nuteistas už tai, kad nenumirė. Galėjo žmogus suprasti, net komoje, kad nuosprendis padarytas, neverta spurdėti.

Nusikalto ir pilotai, pakeitę lėktuvo kursą, ir vokiečiai gydytojai, išgelbėję Kremliaus opozicionieriaus, nuodyto kremliniu „novičioku“, gyvybę.

Nebūtų dabar kai kurių nemalonumų. Ko tam vokiečių diplomatui reikėjo eiti į gatvę pasižiūrėti protesto? Akivaizdus kišimasis, šelauk tokį smalsų diplomatą!

Išvada ir pamoka: jei užsienio diplomatai norės ateiti į „Gulbių ežerą“, tegu suderina iš anksto. Ar tai nebus vertinama kaip kišimasis į Didžiojo Teatro vidaus reikalus? „Nie iskliučeno“ - neišjungta. Durdomas yra durdomas.

Europos Sąjungos, geopolitinės varžovės, Aukštasis įgaliotinis net nedrįso prašyti pasimatymo su nuteistuoju, tad jau suvokia savo vietą.

Su savo valdiniais carai daro, ką nori, tad ir su „partneriaujančių“ valstybių pareigūnais. Abipusiu sutarimu. Juk neišvarys rusų diplomato iš Berlyno, suvalgys bet ką.

Europos Sąjungos, geopolitinės varžovės, Aukštasis įgaliotinis net nedrįso prašyti pasimatymo su nuteistuoju (kremliniai šiam smogė svečio atvykimo proga!), tad jau suvokia savo vietą.

Tokie pasimatymai ir net stebėjimai, kaip kalinys atrodo, būtų kišimasis į suverenų kalėjimo režimą.

Prisiminkim, jau kadaise uždraudė „Misijai Sibiras“ lankyti kankinių kapus.

Juk jeigu Rusija taip atkakliai, nuosekliai brenda į tarptautinės autoizoliacijos liūną, net JTO, tai ar verta priešintis?

O kodėl dabar nesmerkiamas Lietuvos ambasadorius? Regis, nekiša nosies kur nereikia. Mūsų patirtis.

Šiaipjau visi ES ambasadoriai, jei sutartų, galėtų solidariai išvykti konsultacijų.

Juk jeigu Rusija taip atkakliai, nuosekliai brenda į tarptautinės autoizoliacijos liūną, net JTO, tai ar verta priešintis?

Ar verta priešintis dopinginei autoizoliacijai sporte? Ar verta belaikyti Rusiją „Interpole“, kur nūnai pradeda tarptautinę teisininkų teroro akciją? Mosuoja kūju ir pjautuvu net viršum užsienio istorikų galvų.

Šių dienų Rusija, tai labai savitas nusikaltėlių pasaulis, į kurį, ko gera, tikrai nedera kištis. Juolab stebėti jo „teismų“ posėdžių. Gerai, kad išvarė ir švedą, o tas dar būtų užsimanęs pastebėti Raoulio Wallenbergo nužudymą Maskvos kalėjime. Arba ištirti šią Lubiankos „bylą“.

Normalus Švedijos atsakas būtų įstoti į NATO. Gal pasijustų kiek saugiau nuo tų povandeninių roplių Stokholmo įlankoje.

Komentarai: 7

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min