Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 13d. 13:42

Vytautas Landsbergis: Turbūt profesionalumo stoka

15min.lt kovo 12 d. vakare publikavo-transliavo žurnalisto Gintaro Visocko nesusivokimą, kas ir kaip kalbėta žurnalisto Tomo Dapkaus laidoje su manimi, Vytautu Landsbergiu, rodos, vasario 13 dieną. Taigi prieš mėnesį. T.Dapkui tada papasakojus, kad K.Nikulino-Michailovo teisme sėdi ir stebi buvę OMON smogikai, persirengę civiliais, kad kaltinamasis juos matytų, pakomentavau, kad tai panašu į filmo „Krikštatėvis“ sceną.

Nedariau išlygos: „jeigu  tamsta, T.Dapkau, nemeluoji, tada panašu“ ir taip toliau. Pokalbininkų neužgaulioju tokiais įtarimais.

Tik pasakiau: „O kas pas mus, jeigu sėdi buvę arba esami kagėbistai iš tų pačių dalinių...“ Deja, G.Visockas dabar nutyli ir „jeigu“, ir pasuka į kairę man duotą klausimą su informacija, kurią jo kolega buvo pateikęs komentarui.

Pakomentavau, kodėl ne, ir dabar iš to mano komentaro daromas tariamas V.Landsbergio „pareiškimas“ dar ir esą artimas netiesai. Žurnalistai mėgsta įtraukti politikus į savo mestelėtos informacijos, teisingos ar neteisingos, komentavimą, kad iš to rastųsi intrigėlė. Tačiau joks atsitiktinis atsakymas – komentaras prieš tai pasakytam dalykui – neturi būti pristatomas, juolab puolamas, kaip  „pareiškimas“. Skirtingi žanrai ir žurnalistinio profesionalizmo stoka, mažų mažiausiai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min