Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Zigmantas Balčytis: „Bomberiai“ prisiprašė didesnių bausmių

Šaltinis: 15min
0
A A

Zigmantas Balčytis „Bomberiai“ siautėja. „Užminuojami“ ir „sprogdinami“ prekybos centrai, oro uostai, mokyklos, viešbučiai, teismai, savivaldybės. Net suskystintų dujų terminalas. Šį ketvirtadienį – Vilniaus oro uostas, prekybos centras Klaipėdoje. Vienus pranešimus ir reportažus veja kiti.

Šimtai pareigūnų skuba į galimos nelaimės vietą, iš pastatų evakuojami žmonės, trikdomas darbas, patiriami didžiuliai nuostoliai.

Susidaro įspūdis, kad gyvename „bomberių“ valdomoje valstybėje, kurioje gyventi labai nesaugu.

Suirutės, sumaišties kėlimas tokiu momentu, kai padidėjusi realaus terorizmo grėsmė, kai apskritai prieš Lietuvą galimi ginkluoti išpuoliai – jau ne žaidimai. Atėjo laikas „bomberių“ veiksmus vertinti griežčiau – kaip veiksmus prieš valstybę, kaip realų pasikėsinimą į visuomenės saugumą.

Atėjo laikas „bomberių“ veiksmus vertinti griežčiau – kaip veiksmus prieš valstybę, kaip realų pasikėsinimą į visuomenės saugumą.

Šiuo metu „bomberiai“ gali būti baudžiami bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. Plius dar žalos atlyginimas. Gal per švelnu už valstybės šokdinimą?

Kiek didinti bausmes – politikų, visuomenės susitarimo reikalas.

Reikalingos ne tik didesnės bausmės. Reikalingi reportažai apie teisiamus ir baudžiamus „bomberius“. Ne tik apie jų žaidimus.

Zigmantas Balčytis yra Europos Parlamento narys, LSDP atstovas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min