TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Zuikių sukilimas Vilniuje. Kas toliau?

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Iš Vilniaus mero posto trečiadienį atstatydintas Juozas Imbrasas.

Jei prie mero Artūro Zuoko Vilniuje buvo labai daug neskaidrių sprendimų, juos kažkaip pridengdavo ypatingi Zuoko vadybiniai sugebėjimai. O kur dar buvusio mero iškalba. Prie dabartinės valdžios – nei vadybos, nei skaidrumo. Vilnius ir jo gyventojai skęsta įsisenėjusių ir niekaip nesprendžiamų problemų liūne, kurias nemokšiška valdžia aplipdė naujais sluoksniais. Kad ir sprendimu palaiminti naujo „Akropolio“ statybą šalia Vingio parko.

Iki Seimo rinkimų Vilniuje valdančioji koalicija dar laikėsi. Pasikeitus centrinei valdžiai, pasikeitė ir Vilniaus tarybos narių dėlionės.

J.Imbrasui nepavykus niekuo sudominti socialdemokratų, meru išrinktas tūlas Vilius Navickas.
Tačiau kokių nors reikšmingų pokyčių Vilniuje prie šios valdžios sunku tikėtis.

Pirmiausia todėl, kad tiek dabartinė, tiek nauja valdančioji koalicija yra ir bus klibančios ir tai jau – rinkimų pasekmė.

Antra, todėl, kad Vilniaus taryba kažkodėl traukia žmones, kurie eina ne žmonių reikalų tvarkyti, o savo arba savo rėmėjų. Iš viso netrumpo sąrašo žmonių Vilniaus miesto taryboje tėra vos keletas, kurie gali dorai paaiškinti, ką taryboje veikia ir jų ketinimai atrodo skaidrūs ir nesavanaudiški. Ir tai visiškai nepriklauso nuo partijos ar frakcijos pavadinimo.

Iš pažiūros atrodo, kad jaunas konservatorius bus pasitarnavęs teisėsaugai, tiriančiai bylą dėl stambaus masto papirkinėjimo – J.Imbraso kolega E.Lementauskas turbūt jau niekada nebevalgys lengvos politikos duonos.

Tačiau kaip paaiškinti tai, kad naujasis meras – konservatorius Vilius Navickas, mielai sutinka būtu kviečiamas vieno laikraščio leidėjų ir LEO LT kūrėjų – „Maximos“ savininkų – į tą pačią VIP ložę per krepšinio varžybas? Tas, kuriose žaidžia „Lietuvos ryto“ komanda.

Ir turbūt nieko nenustebinsiu konstatuodama faktą, kad būtent šis politikas to laikraščio puslapiuose – visai teigiamas veikėjas. Skirtingai nuo kitų konservatorių.

Taip, kad nieko nauja, gerbiami ponai. Plokštelė iš kitos lentynos, bet įrašas – tas pats.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min