Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

19 kartų už vairavimą prisigėrus nubaustas vyras Žasliuose pražudė giminaitį

Prieš metus uostamiesčio policijos tinklalapyje pradėtos skelbti neblaivių vairuotojų vardai ir pavardės.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Vairavimas išgėrus atneša daug nelaimių (asociatyvi nuotr.)
Šaltinis: 15min
0
A A

Po policijos tyrimo paaiškėjo tikrosios avarijos, įvykusios Kaišiadorių rajone paskutinę vasaros dieną, aplinkybės. Iš pradžių manyta, kad žuvęs žmogus yra vairuotojas, bet pareigūnai išsiaiškino, kad jis savo automobilį patikėjo vairuoti girtam giminaičiui.

Rugpjūčio 31 d. apie 17.05 val. Kaišiadorių r., Žaslių mstl., Čiobiškio g., automobilis „Audi 80“, vairuojamas 1987 m. gimusio vyro, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu žuvo vairuotojas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariate 2014-08-31 buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl eismo įvykyje žuvusio asmens. Atliekant pirminius tyrimo veiksmus nustatyta, kad 2014-08-31 apie 17.05 val. Kaišiadorių r., Žasliuose, Čiobiškio g., galimai neblaivus Kaišiadorių rajono gyventojas V. Š. (gimęs 1987 m.) vairuodamas savo automobilį „Audi 80“ nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Vairuotojas V.Š. žuvo.

Tyrėjai, atliekantys ikiteisminius tyrimus dėl eismo įvykiuose nukentėjusių asmenų ir ne kartą susidūrę su įvairiomis sudėtingomis situacijomis, iš karto suabejojo, ar tikrai automobilį vairavo pats žuvusysis. Jis buvo rastas ne vairuotojo sėdynėje. Nedelsiant buvo imtasi visų priemonių, kad būtų nustatyti galimi įvykio liudininkai, asmenys, kurie galėjo važiuoti kartu. Dar kartą apžiūrėta tiek įvykio vieta, tiek ir automobilis. Vykstant intensyviam tyrimui, rugsėjo 1-ąją žuvusiojo giminaitis A. S. (gimęs 1988 m.) tyrėjams prisipažino, kad lemtingąją popietę, kai įvyko eismo įvykis, būdamas girtas, automobilį, priklausantį žuvusiajam, vairavo jis.

Pilietis A. S. 19 kartų administracine tvarka baustas už tai, jog vairavo transporto priemones neturėdamas vairuotojo pažymėjimo ir būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Teismas vyriškiui ne kartą skyrė baudas (tiek pinigines, tiek ir areštą).

Giminaičiai teisėsaugos akiratyje atsidūrė ne pirmą kartą. 2013 m. rudenį pilietis A. S. buvo sustabdytas vairuojantis savo žuvusio giminaičio V. Š. automobilį. Tąkart vairavo neblaivus taip pat. Tada teismas A. S. skyrė baudą ir konfiskavo automobilį. Automobilio savininkas V. Š. taip pat buvo nubaustas už tai, kad perdavė transporto priemonę vairuoti neblaiviam asmeniui.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 6 d. įtariamajam gresia laisvės atėmimas nuo 3 iki 10 m.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min