Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 30d. 19:20

7 sykius teistas, o šįkart ginkluotu įsibrovimu į „Aibę“ kaltinamas vyras: „Noriu dirbti“

Juodasis šeštadienis – nusikaltėlių konvejeris
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Beinaičių „Aibės“ apiplėšimu kaltinamam jonaviečiui suėmimas pratęstas trims mėnesiams, atmetus jo prašymą dėl švelnesnės kardomosios priemonės, motyvuotą ir siekiu dirbti.

Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai trijų mėnesių laikotarpiui pratęsė kardomąją priemonę – suėmimą jonaviečiui K. P., kuris yra kaltinamas bendrininkų grupėje su kitais keturiais kaltinamaisiais pagrobęs Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvui priklausantį turtą už 1 647,94 Eur.

VIDEO: Kėdainių rajone siaučia kaukėtų plėšikų gauja

„K. P. turi ryšių užsienyje, nurodė, jog vienerius metus gyveno ir dirbo Prancūzijoje. Praeityje K. P. buvo teistas 7 kartus, taip pat dėl nusikalstamų veikų padarymo nuosavybei, turtinėms teisėms ir turtiniams interesams, naujas nusikalstamas veikas padarė neišnykus teistumui, iš ankstesnių nusikaltimų išvadų nedaro, išėjęs į laisvę padarė analogišką nusikaltimą, kas suponuoja pagrįstą išvadą, jog kaltinamasis negeba tinkamo savo elgesio išlaikyti ilgesnį laikotarpį, prisitaikyti prie visuomenėje egzistuojančių elgesio taisyklių ir moralės normų.“ – Kauno apylinkės teismo pranešime cituojama nutartis.

Teismas padarė išvadą, kad 7 kartus teistas K. P. nėra saistomas tvirtais socialiniais, šeiminiais bei darbiniais ryšiais su Lietuva, tad gali slėptis.

Vyras teismo prašė skirti jam švelnesnę kardomąją priemonę, nes prisipažino padaręs nusikaltimą, teigė, kad nori dirbti. Jo gynėja nurodė, kad netikslinga kaltinamajam toliau taikyti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, nes kaltinamasis turi galimybę dirbti.

Teismas daro išvadą, kad anksčiau septynis kartus teistas K. P. nėra saistomas tvirtais socialiniais, šeiminiais bei darbiniais ryšiais su Lietuvos Respublika, siekdamas išvengti jam gresiančios laisvės atėmimo bausmės, jis vis tik gali bandyti bėgti (slėptis).

Šią nutartį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

16:03
00:51
01:38

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min