Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 23d. 12:03

9 kilometrus sekę pėdsakais, pareigūnai ir tarnybinis šuo Telšių rajone surado vagis

Ėjimas karštais pėdsakais
Telšių apskrities policijos nuotr. / Ėjimas karštais pėdsakais

Vasario 22 dieną, apie 7.00 val., Telšių r., Viešvėnuose gyvenanti 80-metė pastebėjo, kad naktį buvo įsibrauta į jos gyvenamojo namo rūsį. Senolė, pamačiusi išimtą rūsio lango stiklą ir iš vidaus pagrobtus apie 30 vnt. metalinių konservų indelių su avienos mėsa, apie tai pranešė policijai.

Telšių apskr. VPK pareigūnai, nuodugniai apžiūrėję gyvenamojo namo teritoriją ir surinkę įtariamųjų paliktus pėdsakus, ėmėsi darbo juos rasti.

Įvykio vietoje palikti įtariamųjų avalynės pėdsakai išdavė, jog į gyvenamąjį namą jie bandė patekti pro duris, tačiau nepavykus to padaryti, išėmus medinius lango rėmus ir stiklą, teko lipti į namo rūsį. Pasitelkus kinologą su tarnybiniu šunimi ir pradėjus judėti pėdsakų kryptimi, pareigūnai pastebėjo, jog jie veda iš kaimo. Spaudžiant didesniam nei 10 laipsnių šalčiui, policijos pareigūnai žingsnis po žingsnio judėjo tikslo link. Kulniuodami kaimo keliukais, o vėliau sniegu brisdami laukais, pareigūnai pakeliui aptiko pamestą konservų skardinę, kuri tik dar labiau įkvėpė siekti galutinio tikslo ir patvirtino, jog judama teisinga linkme.

VIDEO: 9 kilometrus sekę aptiktais pėdsakais, pareigūnai ir tarnybinis šuo surado senolę apvogusius asmenis

Įveikę maždaug 9 kilometrų atstumą, policijos pareigūnai su Attilu priėjo Degaičių kaimą ir daugiabučio namo laiptinę. Išsiaiškinę apie viename iš butų gyvenantį policijai žinomą teistą asmenį, policijos pareigūnai užėjo vidun. Nors paties įtariamojo namuose rasti nepavyko, virtuvėje aptikti du indeliai mėsos konservų, kurie buvo identiški surastiems pakeliui.

Šis radinys tik patvirtino šio buto gyventojo dalyvavimą vagystėje, rašoma Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės penktadienį paviešintame pranešime.

Tos pačios dienos popietę, skirtingose Degaičių kaimo vietose rasti ir sulaikyti abu, galimai vagystę iš senolės namo rūsio įvykdę anksčiau teisti 27-erių ir 31-erių metų vietiniai gyventojai.

Temos: 2 Vagystė Sulaikymas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min