Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2019 sausio 18d. 15:25

90-metę užpuolęs, išžaginti kėsinęsis ir pasmaugęs recidyvistas laisvės veikiausiai nebeįkvėps

Lukiškių tardymo izoliatorius-kalėjimas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Kalėjimas (asociatyvinė nuotr.)

70-metį pernai atšventęs Alfonsas Kazlauskas penktadienį Klaipėdos apygardos teisme išgirdo nuosprendį – 20 metų kalėjimo. Už moters nužudymą nuteistas ir recidyvistu pripažintas vyras laisvės oro veikiausiai nebeįkvėps.

Šiurpus nusikaltimas buvo įvykdytas pernai Šilutėje tarp dviejų gatvių esančiame miškelyje. Pavakary 70-metis užpuolė apie 90 metų senolę, ją norėjo apiplėšti ir išžaginti. Nusikaltimas baigėsi tragiškai – šilutiškė buvo pasmaugta.

Klaipėdos apygardos teismas, šią bylą nagrinėjęs už uždarų durų, penktadienį vyrui skyrė maksimalią laisvės atėmimo bausmę – 20 metų. Griežtesnė bausmė yra tik kalėjimas iki gyvos galvos.

„Kalėjime jis yra praleidęs daug metų, teistas 13 kartą. Jis pripažintas pavojingu recidyvistu. Artimiesiems, dviems dukroms, priteistas žalos atlyginimas, bet realiai visi suprantame, kad jis jos neatlygins“, – 15min sakė prokuroras Arūnas Saunorius. Dviems dukterims teismas priteisė 30 tūkstančių eurų.

Paskutinį kartą, 2005-iais, vyras buvo nuteistas už panašų nusikaltimą. Jis užpuolė moterį, kėsinosi išžaginti, tačiau, laimei, moteris liko gyva.

70-metis vyras, kalėjime praleidęs daugiau daugybę metų, buvo teistas už tyčinius nusikaltimus smurtinius nusikaltimus, kūno sužalojimus, vagystes.

Jis pats teismo salėje sakėsi nemokantis gyventi laisvėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min