Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Ūso uošvė: jis turi nebesislapstyti

Andrius Ūsas
Andrius Ūsas
Šaltinis: 15min
0
A A

Į pedofilijos skandalą įsivėlusio Andriaus Ūso uošvė mano, kad jis turi nebesislapstyti. Tačiau moteris pripažįsta, kad žentas pedofilijos dėmės nenusiplaus, rašo dienraštis „Kauno diena“.

Savo pavarde bijanti prisistatyti A.Ūso uošvė (prisistatanti motinos mergautine pavarde – B.Latakaitė) teigė įkalbinėjusi dukrą nebesislapstyti ir ruoštis teismo procesams, rašo dienraštis „Kauno diena“. Ji mano, kad A.Ūsui bus skirta griežčiausia bausmė, o teisybė nebus įrodyta, nes naudojamasi tik ta tyrimo medžiaga, kurią parengė Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė ir jos vyras Aidas.

Ji sako, kad D.Kedys A.Ūsą iš pradžių puolė šiurkščiai ir karštligiškai, jo pirmas pareiškimas dėl seksualinio priekabiavimo buvo parengtas mėgėjiškai, todėl atmestas, tačiau netrukus kaltinimai tapo sunkesni, teisiškai geriau parengti.

Moteris sako, kad su dukra kalbėtis gali labai ribotai – dukra paskambina ir pasako, kad gali kalbėti. Tada pokalbis nutraukiamas, o motina paskambina dukrai. Pokalbiai trunka trumpai –  minutę ar dar mažiau. Ji teigia nežinanti, kur yra dukra ir kada ji ketina grįžti.

Moteris sako, kad prieš mėnesį su jos dukra susituokęs A.Ūsas yra geraširdis, supratingas ir ūkiškas vyras. Ji teigia apie pedofilijos skandalą žinanti nuo pat jo užuomazgų, kai kaltinimai dar net nebuvo paviešinti. Moteris įsitikinusi, jog D.Kedys A.Ūsą puola tik iš keršto buvusiai sugyventinei, mat ši jam nepakluso. „Priešais tapo visi, kurie stojo jos ginti“, – „Kauno dienai“ sakė moteris.

Dabar moteris mano, jog A.Ūsui bėgti nuo skandalo neverta, o išvykti gyventi į užsienį nebūtų išeitis. Ji teigia, kad žentas turėtų ginti savo tiesą. Kartu moteris įsitikinusi, jog A.Ūsas pedofilijos dėmės nenusiplaus per visą gyvenimą. Dėl skandalo kentės ir jo žmona, kiti artimi žmonės. 

Naujienų portalas 15min.lt jau spausdino atvirą B.Latakaitės laišką, kuriame ji dėl visos istorijos kaltino D.Kedį, o žiniasklaidą ir visuomenę kvietė atskirti pelus nuo grūdų ir neteisti žmonių nežinant visų faktų bei nesulaukus teismo sprendimo. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min