Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš senolio namą ir sklypą išviliojęs Vytautas Miknius prieš nuosprendį pateikė siurprizą

Vytautas Miknius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vytautas Miknius
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apylinkės teisme ketvirtadienį turėjo būti skelbiamas teismo sprendimas byloje, kurioje verslininkas, privačių slaugos namų Kaune vadovas Vytautas Miknius buvo kaltinamas iš jau mirusio senolio Vytauto Sidabriaus išviliojęs namą su sklypu Kačerginėje ir 28 tūkst. litų santaupų. Tačiau teisėja paskelbė nespėjusi surašyti sprendimo, o V.Mikniaus gynėjas paprašė atnaujinti bylos nagrinėjimą dėl naujų aplinkybių.

V.Miknius buvo kaltinamas tuo, kad pažadėjęs 90 metų senoliui padėti susigrąžinti regėjimą ir atlikti operaciją gydymo įstaigoje bei apgyvendinti jį savo slaugos namuose.

Į privačius slaugos namus „Senjorų rojus“ V.Sidabrius atvyko 2009 m., bet greitai buvo perkeltas į valdiškus Vilkijos slaugos namus, paskui – į globos namus Ežerėlyje.

V.Sidabrius yra teigęs, kad V.Miknius jį nuvežė pas notarę, kur turėjęs pasirašyti dokumentus, apie kurių turinį jis nebuvo informuotas. Vėliau senolis sužinojo, kad neteko namo su sklypu Kačerginėje, kur nekilnojamasis turtas vertinamas labai brangiai.

V.Miknius sugrąžino 28 tūkst. litų, išpirko atgal pasisavintą ir parduotą namą, sklypą, todėl jam pretenzijų neturiu, – teigė V.Kietienė.

Taip pat tuščia liko ir jo sąskaita, kurioje buvo sukaupta 28 tūkst. litų.

Senolis su artimaisiais kreipėsi į teisėsaugininkus. Bylos nagrinėjimo jis jau nesulaukė, turtą bandė susigrąžinti jo giminaitė Vilė Kietienė.

Teismui moteris ir jos advokatė ketvirtadienį patvirtino, kad rugsėjo 8 d. pasirašė su V.Mikniumi taikos sutartį. „V.Miknius sugrąžino 28 tūkst. litų, išpirko atgal pasisavintą ir parduotą namą, sklypą, todėl jam pretenzijų neturiu“, – teigė V.Kietienė.

Ji žurnalistams po posėdžio minėjo mananti, kad V.Miknius greičiausiai suprato padaręs klaidą. „Gal jis išties norėjo globoti velionį, bet jam nepavyko“, – svarstė V.Kietienė.

„Negi jūs tikite, kad jis geranoriškai norėjo pagelbėti?“ – įsiterpė į pokalbį nustebusi moters advokatė.

Teismas sutiko atnaujinti bylą ir tęs jos nagrinėjimą lapkritį.

V.Miknius dar kaltinamas iš verslininkų šeimos išviliojęs ir savo įmonės vardu persirašęs 8 arų sklypą Kauno centre, pažadėjęs jame pastatyti kotedžus, juos parduoti ir pasidalyti pajamas su savininkais. Taip pat įtariama, kad V.Miknius iš šių verslininkų pavogė skolos vekselį, kuriame buvo įrašyta, kad jis pasiskolino 200 tūkst. litų.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min