Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2019 08 30 /15:45

Aiškėja daugiau žiauraus nužudymo Kauno rajone detalių: įtariamasis suimtas 3 mėnesiams

Trečiadienio vakarą Kauno rajone, Naujasodžio kaime esančiame miške, rastas subadytas vyro kūnas. Policija netruko sulaikyti nužudymu įtariamą vyrą, jis penktadienio rytą atvestas į teismą. Prokuratūra prašo jį suimti maksimaliam terminui – 3 mėnesiams. Teismas šį prašymą tenkino.
Įtariamasis atvesdintas į teismą
Įtariamasis atvesdintas į teismą / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 2 Smurtas Nužudymas

15min jau rašė, kad rugpjūčio 28 dieną apie 18 val. praeivė Kleboniškio miške pastebėjo vyro kūną. Ant 1975 m. gimusio V.Č. kūno ekspertai aptiko daugybę durtinių žaizdų.

Nedelsiant pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Lygiai po paros sulaikytas ir įtariamasis. 1982 m. gimęs K.J. sulaikymo metu nesipriešino.

Penktadienį įtariamasis atvestas į teismą, prokuratūra jį prašė suimti 3 mėnesiams.

Paaiškėjo, kad auka ir jo nužudymu įtariamas vyras buvo pažįstami, jie gyveno vienas kito kaimynystėje.

Prieš įvykį kartu jie miške vartojo alkoholį, po to susiginčijo ir vienas iš jų griebėsi peilio. Subadęs auką vyras paliko kūną ir išėjo.

Teismas patenkino prokuratūros prašymą ir skyrė griežčiausią kardomąją priemonę - suėmimą 3 mėnesiams.

"Teismo nutartyje pažymima, kad iš įvykio vietos apžiūros protokolo, įtariamojo ir liudytojų parodymų yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad įtarimas K.J. pareikštas pagrįstai. Atsižvelgiant į byloje esančius duomenis, kardomoji priemonė paskirta nustačius du jos skyrimo pagrindus", - pranešė Kauno apylinkės teismo atstovė.

Sprendžiant kardomosios priemonės paskyrimą atsižvelgta į įtariamojo elgesį tuoj po nusikaltimo padarymo. Nustatyta, kad įtariamasis po galimo nusikaltimo padarymo mėgino sunaikinti vieną daiktinį įrodymą, dėl to teismas padarė išvadą, kad jis būdamas laisvėje gali trukdyti procesui.

Iš teismui pateiktos medžiagos matyti, kad K.J. buvo baustas administracine tvarka ir neturi oficialios šeimos bei išlaikomų asmenų, todėl teismas padarė išvadą, kad yra pakankamas pagrindas manyti, kad jis norėdamas išvengti gresiančios griežtos laisvės atėmimo bausmės, būdamas laisvėje, gali bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokurorų ar teismo.

Teismas pažymi, kad vykdomas ikiteisminis tyrimas yra pradinėje stadijoje, dėl ko atliekant reikalingus ikiteisminio tyrimo veiksmus, įtariamojo nepertraukiamo dalyvavimo procese, švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis, užtikrinti nėra galimybės.

Šią nutartį proceso dalyviai per 20 dienų gali apskųsti Kauno apygardos teismui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius