Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2019 01 05 /11:59

Aiškėja tragiškos avarijos Šakių rajone detalės: žuvo sutuoktiniai, dar 5 žmonės sužeisti

Vėlų penktadienio vakarą Šakių rajone, šalia Gerdžių kaimo kaktomuša susidūrė „Saab“ ir „VW Golf“ automobiliai. Žuvo VW automobilyje buvę sutuoktiniai, dar viena mergina sužalota. Taip pat sunkiai sužeisti 4 „Saab“ važiavę vienos šeimos nariai. Aiškėja, kad žuvusi VW vairuotoja galėjo slidžiame kelyje nesuvaldyti automobilio, todėl išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša rėžėsi į atvažiuojantį „Saab“.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Marijampolės apskr. VPK

Kaip pranešė Policijos departamentas, 22 val. 48 min. buvo pranešta apie kaktomuša susidūrusius du automobilius ir viduje likusius prispaustus žmones.

Į įvykio vietą atvykę gelbėtojai iš sumaitoto VW ištraukė 33 metų moterį ir 30-metį jos sutuoktinį, tačiau jų gyvybės jau buvo užgesusios. Medikams perduota automobilyje buvusi 15-os metų paauglė, ji išgabenta į Kauno klinikas.

Pirminiais duomenimis, prie automobilio vairo sėdėjo moteris. Ji tarnavo Krašto apsaugos savanorių pajėgose. Manoma, kad būtent ji nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į atvažiuojantį „Saab“.

„Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės vadovybė reiškia gilią užuojautą eismo įvykio Šakių rajone metu žuvusiųjų artimiesiems, – tokį pranešimą šeštadienio rytą išplatino Lietuvos kariuomenė. – Karės artimieji apie nelaimę informuoti.“

Marijampolės apskr. VPK/Įvykio vietoje
Marijampolės apskr. VPK/Įvykio vietoje

„Saab“ automobilyje taip pat vyko šeima: 1971 metais gimusi moteris, 1970 m. gimęs vyras, dvidešimtmetis sūnus ir penkiolikametė dukra. Sunkių sužalojimų išvengė tik paauglė, ji gydoma Šakių ligoninėje, visi kiti nukentėjusieji paguldyti į Kauno klinikas.

Šakių rajono policija tiria tragedijos aplinkybės. Pagrindine avarijos priežastimi įvardinama slidi kelio danga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius