Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 10:09

Aistringas trijų vaikinų pasimatymas Šiaulių miesto parke baigėsi plėšimu

Šiaulių centrinis miesto parkas ir atrakcionai
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių centrinis miesto parkas

Šių metų rugpjūčio 22 d. Šiauliuose, ties P. Višinskio biblioteka esančiu įėjimu į centrinį miesto parką, buvo apiplėštas vaikinas, kuris neteko kuprinės su asmeniniais daiktais ir dviem mobiliaisiais telefonais. Karštais pėdsakais įtariamųjų sulaikyti nepavyko, tačiau atsakomybės išvengti jiems nepavyko ir šiomis dienomis įtariamieji atsidūrė areštinėje.

Po pusantro mėnesio kruopštaus darbo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnams pavyko nustatyti įtariamųjų asmenybes ir gyvenamąsias vietas. Spalio 8-ąją jie buvo sulaikyti. 23 ir 26 metų šiauliečiams dėl plėšimo pareikšti įtarimai.

19-metis nukentėjusysis nusikaltimo objektu buvo pasirinktas neatsitiktinai. Pažinčių portale jis pasiskelbė ieškantis draugo. 23 metų už viešosios tvarkos pažeidimą ir transporto priemonės vairavimą išgėrus teistas kuršėniškis, šiuo metu gyvenantis Šiauliuose, atsiliepė į kvietimą. Tačiau visai ne vardan draugystės.

Buvo taip sutarta – vienas prieis ir pakvies jaunuolį pasivaikščioti į parką, kitas – prieis vėliau.

Vėlų vasaros vakarą buvo susitarta susitikti prie Šiaulių centrinio parko. Į susitikimą 23 metų vaikiną atlydėjo 26 metų jo pažįstamas, kuris iš pradžių laikėsi atokiau.

Tiesiog buvo taip sutarta, kad vienas prieis ir pakvies jaunuolį pasivaikščioti į parką, kitas – prieis vėliau.

Kai kapišonu užsimaukšlinęs bendrininkas priartėjo prie susitikusiųjų, prasidėjo 19-mečio egzekucija. Vienas jų nukentėjusįjį laikė, kitas – smūgiavo, reikalaudamas atiduoti visus daiktus, ir pargriovė jį ant žemės.

Vėliau medikai 19-mečiui konstatavo poodines veido, galvos ir rankų kraujosruvas, nubrozdinimus, kurie sukėlė nežymų sveikatos sutrikdymą.

Užpultasis neteko kuprinės su įvairiais asmeniniais daiktais ir 45 eurais bei kišenėje buvusių dviejų telefonų „Iphone“ ir „Samsung“.

Nukentėjusysis patyrė 478 eurų turtinę žalą. Pavogtuosius pinigus įtariamieji tarpusavyje pasidalijo, kuprinę su joje buvusiais dokumentais ir kitais jiems nereikalingais daiktais išmetė. Pavogtieji telefonai kratos metu buvo rasti namuose pas 26 metų įtariamąjį.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min