Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 1d. 23:04

Akiplėšiška vagystė Tauragėje: pavogtus nuo palangės batus pardavė feisbuke?

Untitled-2
Pranešimas Facebook'e apie parduodamus tariamai vogtus batus

Tauragėje gyvenanti Renalda pasipiktinusi: kažkoks jaunuolis pavogė jos ant namų palangės džiūti valandėlei paliktus batus ir po kelių valandų bandė iš jų užsidirbti itin populiarioje tarp tauragiškių „Facebook“ grupėje „Tauragės turgelis“. 100 eurų vertės avalynę dešimtkart pigiau pardavęs vagišius greitai atsikratė vogto daikto. Ir nuėjo pirkti... alaus „bambalių“.

Tauragės užmiestyje gyvenanti Renalda grįžusi į namus išsiplovė batus ir, kadangi neturi balkono, paliko juos džiūti ant palangės. Tačiau prabėgus 15 minučių batų už stiklo jau nebuvo nė kvapo.

Būčiau viską taip ir palikusi: nėra, tai nėra. Ką padarysi. Tačiau po kelių valandų mano batų nuotrauka atsirado feisbuke.

„Būčiau viską taip ir palikusi: nėra, tai nėra. Ką padarysi. Tačiau po kelių valandų mano batų nuotrauka atsirado feisbuke. Kažkoks keistas žmogus pardavinėjo juos „Tauragės turgelio“ profilyje. Atitiko ir dydis.

Įdomiausia, kad teprašė pardavėjas už juos dešimties eurų ir teigė norįs parduoti skubiai. Aš jam parašiau“, – istoriją ėmė pasakoti Renalda.

Žinoma, vaikinas neprisipažino vogęs batus. Jis tikino turįs sesę ir kad tai yra jos prekė. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad jokios sesės nėra. Pokalbis tarp Renaldos ir įtariamo vagišiaus baigėsi pastarojo grasinimais.

Mergina nusprendė paviešinti jo profilio bei batų nuotraukas. Po jomis parašė: „Noriu „pasidžiaugti“ tauragiškiais vyrais. Negalima net trumpam palikti ant palangės batų. Ir tu gali jų neberasti. Ačiū šiam vyrui, jei taip išvis tave galima vadinti. Parsiduok tuos batus – gal prabagotėsi bent 10 eurų“.

Pranešimas „Facebook“ apie batų vagystę
Pranešimas Facebook apie batų vagystę

Po tokio viešo kreipimosi į tariamą vagį, pasipylė „Tauragės turgelio“ grupės narių komentarai. Ne vienas turėjo ką pasakyti apie šį jauną vaikiną. Kažkam jis neva tai pavogęs mašiną, kitam – smulkius daiktus iš sandėliuko. Iš viso nukentėjusiųjų Renalda suskaičiavo keturis.

„Nežinau, ar jis ėjo pro šalį ir pamatė tuos batus, ar ieškojo, ką pavogti. Pasidomėjau, tai net jo draugai ėmė pasakoti, kad jis eina ieškodamas, ką nugvelbti. Policijai ši persona žinoma. Turėjo jau nepilnamečių kolonijoj sėdėti. Pasigailėjo. Absurdas: gadintis gyvenimą dėl batų.

Būčiau atleidus, jeigu po mano pranešimo jis būtų atsiprašęs, paaiškinęs, kodėl tai padarė. Juk visi esame žmogiški. Bet kad jis toliau melavo, draskė akis ir net grasino, jog man geruoju nesibaigs, – to jau buvo per daug“, – tikino mergina.

Į policiją ji nusprendė nesikreipti. Draugas pamokė, kad istorijos bei jo nuotraukos viešumas vagiui bus didesnis smūgis. Pridarys jam gėdos.

Po įvykio paviešinimo su Renalda susisiekė ir batų naujoji savininkė. Mergina teigė, jog parduodamas juos, septyniolikmetis žvalgėsi į šonus, lyg ko baimintųsi. Labai skubėjo atsisveikinti.

„Ji nori man batus grąžint. Sarmata vaikščioti su jais, kai pardavėjui net nepriklausė. Pirkėja bandė skambinti tam vaikinui, bet jis neatsiliepė. Dingo. Po pirkimo-pardavimo sandorio ji teigė mačiusi jį nueinantį su draugu į parduotuvę pirkti alaus bambalių. Tą patį patvirtino ir kita mergina, kuri buvo susidomėjusi mano batais, susitiko su pardavėju, bet suabejojusi, nepirko“, – teigė Renalda.

Mergina gyvena tyliame rajone. Tikino, iki šiol miegojusi ramiai net ir prie atvirų langų.

Jei jau batus sugeba nugvelbti per 15 minučių, tai netruktų ir į vidų pro langą įlįsti.

„Ramumas dingo. Jei jau batus sugeba nugvelbti per 15 minučių, tai netruktų ir į vidų pro langą įlįsti. Lai žmonės žino, jog net batų negalima palikti ant palangės. Nekalbant apie vertingesnį daiktą“, – patarimą davė Renalda.

Tauragės apskrities VPK apie šį asmenį bei situaciją komentuoti atsisakė, kadangi negavo pareiškimo apie batų vagystę. 

Pats vagyste kaltinamas vaikinas 15min tvirtino, jog visa ši istorija – netiesa. Jog šie batai – jo sesės ir tai – tik paprasčiausias sutapimas. 

„Nesu turėjęs jokių reikalų su policija“, – pabrėžė jis.

Vėliau, patikinus, jog po Renaldos pranešimu komentavo ir daugiau žmonių, tvirtinančių, jog nukentėjo nuo jo vagiliavimo, vaikinas prisipažino: „Gal ir esu turėjęs smulkių problemų, juk daugelis jų turi. Bet batų tikrai nevogiau. Juk ne vienas žmogus turi juos tokius“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min