Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Akiplėšos Ukmergėje imitavo avariją, o pasiaiškinti dėl jos išlipusiam autobuso vairuotojui sulaužė ranką

Parodoje galima išvysti įvairių Kauno „veidų“, kuriuos fotografas užfiksavo pro autobuso langą.
A.Macijausko nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: fotomenininko pro autobuso langą užfiksuotas vaizdas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukmergės policija kreipėsi į gyventojus ir žiniasklaidą, prašydama suteikti informacijos.

Balandžio 11 d. rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl įžūlaus jaunuolių poelgio, kurio metu buvo sužalotas autobuso vairuotojas. 

Balandžio 11, apie 18 val. V.J. (gim. 1962 m.) vairavo maršrutinį autobusą nr. 2. Ukmergės mieste, važiuodamas Kauno g., ties 114 namu vairuotojas pastebėjo ant šaligatvio stovinčią grupę jaunuolių. Vienas iš jų kelis kartus iššoko ant važiuojamosios kelio dalies ir vėl sugrįžo atgal, taip piktybiškai bandydamas imituoti avarinę situaciją bei sutrikdyti autobuso vairuotoją. V.J. sustojo ir išlipęs iš autobuso bandė sudrausminti akiplėšą.

Vairuotojui nusisukus eiti, vienas iš grupelės pribėgęs iš nugaros spyrė jam į ranką ir ją sulaužė.

Nusisukus eiti, vienas iš grupelės pribėgęs iš nugaros spyrė vairuotojui į ranką. V.J. kreipėsi į Ukmergės ligoninės Priėmimo skyrių.

Po medikų apžiūros vairuotojui buvo nustatytas dešinės rankos kaulo lūžis. 

Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal LR BK 138 str. 1 d. dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Policija siekia nustatyti taip akiplėšiškai šviesiu paros metu besielgusius jaunuolius. Šį įvykį galėjo matyti gyventojai. Policija prašo nelikti abejingais ir pasidalinti net menkiausia informacija, kuri gali atrodyti nereikšminga. Prašoma paskambinti Kriminalinės policijos skyriaus viršininkei Ingai Malinauskienei tel. 8-340-60417 arba ateikite į policijos komisariatą, 225 kabinetą.

Gyventojų pagalba labai svarbi ir vertinga, pažymima Vilniaus aps. VPK Ukmergės r. komisariato atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min