Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 19, 17:58

Aktualu ne vien ukmergiškiams: sukčiai ir vagys apsimeta ukrainiečiais

Po porą metų trukusios pertraukos atgaivinti susitikimai su seniūnijų aktyvistais. Ukmergės rajono komisariate gegužės 19 d. susirinko miesto seniūnijos atstovai, seniūnaičiai, aktyvūs miesto bendruomenių nariai.
Reido akimirka
Asociatyvi iliustracija / Ukmergės r. PK nuotr.

Susirinkimą pradėjęs policijos komisariato vadovas Saulius Kazlauskas pristatė susirinkusiuosius, sakė, kad susitikimo tikslas – pasidalinti informacija ir išgirsti gyventojų pastabas, problemas, su kuriomis susiduria.

Bendruomenės pareigūnė Daiva Novikienė apžvelgė praėjusių metų nusikalstamumą Ukmergės mieste. Pareigūnė pasidžiaugė, kad sumažėjo vagysčių ir vairuojančių neblaivių vairuotojų, deja, padaugėjo sukčiavimo ir smurto atvejų.

Pareigūnė pasidžiaugė, kad sumažėjo vagysčių ir vairuojančių neblaivių vairuotojų, deja, padaugėjo sukčiavimo ir smurto.

Seniūnaičių paprašyta atkreipti dėmesį į šeimas, žmones, kurie labiau socialiai pažeidžiami ar gali patirti smurtą. Gyventojų atstovams papasakota apie sukčiavimo būdus. Ypač atkreiptas dėmesys į pastaruoju metu vyraujančius sukčiavimus – daiktų pirkimą internetu iš nepažįstamų asmenų bei apsimetėlių atvykimą į namus.

Miesto bendruomenės nariai paantrino žinantys atvejų, kai pas senyvus žmones atvažiuoja asmenys, apsimetantys ukrainiečiais (arba tamsaus gymio asmenys) ir prašo pirkti nereikalingus daiktus, o po to apvagia, išvilioja dideles pinigų sumas.

Julius Kazėnas pasidžiaugė, kad toks naudingas susitikimas surengtas Santarvės ir kaimyno dieną.

Tokie susitikimai jau buvo surengti daugelyje rajono seniūnijų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min