Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 22d. 11:28

Akylo pareigūno dėka baudos kaunietį „pasivijo“ po kurio laiko: surašyti 5 protokolai

Kauno policijos pareigūnas Lukas Vaičekauskas
Kauno apskrities VPK nuotr. / Kauno policijos pareigūnas Lukas Vaičekauskas

Praėjusį savaitgalį Kauno apskrities policijos pareigūnams, Kaune, Jonavos g., besibaigiant reidui teko vytis be teisių važinėjantį pažeidėją. Paaiškėjus aplinkybėms, kad jis tai darė ne pirmą kartą, buvo surašyti net penki administracinės teisės pažeidimo protokolai. Neatsakingam vairuotojui teks gerokai papurtyti piniginę – paskirta baudų daugiau nei už 2 000 eurų.

Kaip informuoja Kauno apskrities policija, sekmadienio naktį, apie 00.50 val., Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriaus vyresnysis specialistas Lukas Vaičekauskas Kaune esančioje Jonavos gatvėje pastebėjo pravažiuojantį automobilį „Mitsubishi“, kurio vairuotojui vasario mėnesį buvo surašęs protokolą už greičio viršijimą daugiau nei 50 km/val.

„Automobilis važiavo pakankamai lėtai, dėmesį atkreipė tai, kad vairuotojas itin įdėmiai mane bei kolegas stebėjo. Netrukus jį atpažinau, sudvejojau tik dėl to, ar jau pasibaigęs teisės vairuoti transporto priemones atėmimo terminas, tad nusprendžiau patikrinti. Pasirodo, nuojauta neapgavo“, – teigia pareigūnas L.Vaičekauskas, greitai sureagavęs ir tarnybiniu automobiliu su kolega pasivijęs pažeidėją.

VIDEO: Pareigūno nuojauta neapgavo: reido metu atpažino pro šalį vykstantį pažeidėją

Vairuotojui buvo surašytas protokolas už tai, kad vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės jos vairuoti, kadangi nėra įvykdęs teisės vairuoti susigrąžinimo sąlygų.

„Mitsubishi“ valdytojui anksčiau buvo paskirta piniginė bauda bei teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo balandžio 18 d. iki gegužės 17 d., tačiau vairuotojo pažymėjimo į policijos įstaigą jis negrąžino, kaip tai numato Administracinių nusižengimų kodeksas.

Tiriant šią administracinio nusižengimo bylą buvo pastebėta, kad teisės vairuoti atėmimo laikotarpiu tas pats vyras net penkis kartus buvo užfiksuotas įvairiose Kauno miesto gatvėse stacionariaisiais greičio matuokliais, kurie įrengti nežymėtuose tarnybiniuose policijos automobiliuose.

Asmenį atpažinus iš užfiksuotų greičio viršijimo nuotraukų, jam buvo surašyti dar penki protokolai už tai, kad vairavo transporto priemones, kai teisė vairuoti yra atimta. Neatsakingam vairuotojui paskirtos baudos, kurios siekia 2 250 eurų.

Pareigūnai primena, kad jeigu vairuotojas, iš kurio atimta teisė vairuoti, vairuotojo pažymėjimo nustatytu laiku nepateikia policijos įstaigai, teisės vairuoti atėmimas pratęsiamas tiek, kiek laiko nebuvo pateiktas vairuotojo pažymėjimas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min