Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 16d. 15:31

Algirdas Paleckis lieka už grotų, teismas pratęsė suėmimo terminą

Algirdas Paleckis teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Algirdas Paleckis teisme

Antradienį Kauno apygardos teismas pratęsė kardomąją priemonę šnipinėjimu Rusijai įtariamam Algirdui Paleckiui. Sulaikytasis areštinėje praleis dar mažiausiai tris mėnesius.

Pirmadienį į Kauno teismą iš Vilniaus atvežtas A.Paleckis. Galimo šnipinėjimo Rusijai byloje įtariamam buvusiam Socialistinio liaudies fronto lyderiui buvo prašoma suėmimą pratęsti dar trims mėnesiams.

Valandą trukęs teisėjų, advokato ir prokurorės susitikimas vyko už uždarų durų, neviešame teismo posėdyje. Šiandien teismas paskelbė svarstymo rezultatus.

A.Paleckis suimtas pernai. Už grotų jis jau praleido beveik devynis mėnesius. Maksimalus sulaikymo terminas yra trys mėnesiai. Suėjus šiam terminui prokuratūra privalo kreiptis į teismą jo pratęsimui, tad tai daro jau nepirmą kartą. Visi posėdžiai apgaubti paslapties skraiste, kuri atsitiktinai nukrito A.Paleckį šiai procedūrai atvežus į Kauną.

Kaltinamąjį iš Vilniaus atgabenę pareigūnai nesitikėjo teisme sutikti žurnalistų. Bandymas užkalbinti, ilgai slėptą A.Paleckį baigėsi žurnalistų iš salės išvarymu.

Pasak sulaikytojo tėvo, Justo Vinco Paleckio, sūnus negali susitikti su artimaisiais – per devynis mėnesius jam vienintelį kartą leista susitikti su žmona.

A.Paleckis savo kaltės nepripažįsta.

Šiandien Kauno teisme sulaikymo terminas buvo pratęstas dar trims mėnesiams. Skelbiant teismo sprendimą nedalyvavo nei kaltinamasis, nei advokatas, nei prokurorai, tik būrys žurnalistų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min