Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 4d. 14:21

Alkoholio padauginęs vyras į pasieniečių užkardos teritoriją sviedė akumuliatorių

Akumuliatorius
VSAT nuotr. / Akumuliatorius
Šalčininkų rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams teko tramdyti agresyviai ir keistai besielgusį vyvą. Nuo alkoholio apsvaigęs vietinis gyventojas į užkardos teritoriją per tvorą sviedė... mašinos akumuliatorių.
VSAT nuotr./Gintaro Žagunio užkarda
VSAT nuotr./Gintaro Žagunio užkarda

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad pirmadienį vėlai vakare prie VSAT Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos teritoriją juosiančios tvoros privažiavo automobilis BMW 530.

Iš jo išlipęs akivaizdžiai neblaivus vyras ėmė plūsti pasieniečius, rodyti nepadorius gestus, o netrukus per tvorą į užkardos teritoriją švystelėjo atsivežtą seną automobilio akumuliatorių.

Iš tarnybinių patalpų triukšmadario raminti išėjęs pasieniečių pamainos vyresnysis pareikalavo liautis pažeidinėti viešąją tvarką ir nusiraminti.

Chuliganas ignoravo VSAT pareigūno reikalavimus, pamėgino suduoti jam kumščiu į veidą ir automobiliu bandė sprukti iš įvykio vietos.

Grumtynių metu kolegai į pagalbą atskubėjo užkardoje buvę pasieniečiai, kurie siautėjusi chuliganą sutramdė fizine jėga ir ašarinėmis dujomis. Besimuistantis vyras buvo surakintas antrankiais ir atvesdintas į tarnybines G.Žagunio užkardos patalpas.

Paaiškėjo, kad sulaikytasis yra gerai pasieniečiams žinomas Šalčininkų rajono Rudnios kaimo gyventojas. Vyriškis praėjusiais metais nekart buvo sulaikytas ir baustas administracinėmis baudomis už neteisėtą kontrabandinių rūkalų gabenimą.

Apklausos metu į užkardą atėjo dar vienas vyras. Jis įžūliai pareiškė pageidaująs susitikti su sulaikytuoju, plūdosi ir grasino VSAT pareigūnams. Atvykėlis taip pat nereagavo į pasieniečių reikalavimus, todėl buvo sulaikytas. Paaiškėjo, kad jis taip pat yra minėto Rudnios kaimo gyventojas.

Apklausos metu užkardoje buvusiam ir sunkiai aplinkoje besiorientavusiam automobilio BMW 530 vairuotojui pasidarė bloga, todėl pasieniečiai skubiai iškvietė greitosios pagalbos ekipažą,

Paaiškėjo, kad šalčininkietis vartojo antidepresantus ir gerokai padaugino alkoholinių gėrimų, kurie, manoma, ir sukėlė agresijos priepuolį.

Atvykę medikai vyrui suleido raminamųjų vaistų.

Į užkardą pasieniečiai iškvietė ir Šalčininkų rajono policijos pareigūnus, tačiau mašinos vairuotojas atsisakė pūsti į alkoholio tikrintuvą. Tai prilyginama sunkiam girtumo laipsniui.

Vyro automobilis nugabentas į transporto priemonių saugojimo aikštelę.

Abiem užkardoje chuliganiškai besielgusiems vyrams pradėtos administracinės teisenos dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo. Automobilį BMW 530 vairavusiam vyrui administracine tvarka taip pat teks atsakyti už pasipriešinimą savo pareigas vykdžiusiems pasieniečiams bei už tai, kad prie transporto priemonės vairo jis sėdo apsvaigęs nuo alkoholio.

Po apklausos abu vyrai paleisti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:52
08:18
00:59

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min