Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aloyzas Sakalas teisiasi su interneto komentatoriais

Aloyzas Sakalas
„Scanpix“ nuotr. / Aloyzas Sakalas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto apylinkės teisme ketvirtadienį prasidėjo baudžiamųjų bylų nagrinėjimas, kuriose kaltinimus pateikė Lietuvos socialdemokratų partijos narys Aloyzas Sakalas. Jis teisiasi su interneto komentatoriais, kurie politiką kaltino pedofilija.

Kaip patvirtino advokatas Vidas Vilkas, atstovaujantis Aloyzo Sakalo interesams, Vilniaus miesto apylinkės teisme privataus kaltinimo tvarka nagrinėjamos kelios baudžiamosios bylos, kuriose kaltinimai pareikšti asmenims, kurie kiekvieną kartą po viename iš interneto portale Lietuvos įvykiais aktualia tema išspausdinto A.Sakalo straipsnio pateikdavo A.Sakalą įžeidžiančius ir šmeižiančius komentarus.

Anot advokato Vido Vilko (advokatų kontora Baranauskas ir partneriai Hansa Law Offices), kiekvieno skaitytojo teisė į kritikos, nuomonės išraišką turi būti gerbiama, nei iš vieno negali būti atimta teisė laisvai ir nevaržomai skleisti savo mintis, net jei jos išsakomos ir šokiruojančia ar nepriimtina forma, tačiau tai negali prasilenkti su elementaria, bendražmogiška pagarba, komentarai negali virsti prasimanymų, išgalvotų aplinkybių skleidimu, žeminimu kalėjimo žargono vertais žodžiais.  

Kaip paaiškino A.Sakalas, tokių gynybos veiksmų buvo priverstas imtis dėl atviro ir nuolatinio jo asmens ne tik žeminimo, bet ir melagingo šmeižimo, kaltinant pedofilija, vaikų tvirkinimu ir kitais išgalvotais prasimanymais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min