Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 16d. 17:35

Alytaus jaunimui – pažintis su antiteroristinių ir kriminalistinių reikalų žinovais

Moksleiviai dalyvavo atvirų durų dienos renginyje
Alytaus apskrities VPK nuotr. / Moksleiviai dalyvavo atvirų durų dienos renginyje

Susidomėję policijos pareigūno profesija moksleiviai atvyko į atvirų durų renginį Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Renginio įžanginį žodį taręs Alytaus apskr. VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius pabrėžė, jog šiandien jaunimas sužinos jiems aktualią informaciją ir galbūt ateityje jie papildys policijos pareigūnų gretas.

Moksleiviai buvo supažindinti su stojimo į Lietuvos policijos mokyklą sąlygomis, kursantė iš Mykolo Romerio universiteto pristatė savo ir kitas studijų programas ir po renginio aktyviai dalijosi asmenine patirtimi bei patarimais.

Jaunimas susidomėjęs nagrinėjo tarnybinius ginklus.

Taip pat dalyvavo Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro ir komisariato skyriaus pareigūnai, kurie demonstravo mokiniams įvairius policijos darbe naudojamus tyrimo metodus, rodė, kaip atpažinti tikrą ir suklastotą dokumentą bei įvairaus nominalo pinigus.

Jaunimas panoro pasimatuoti policijos pareigūno aprangos detales bei susidomėjęs nagrinėjo tarnybinius ginklus bei specialiąsias priemones.

Renginio pabaigoje visi išėjo apžiūrėti tarnybinių policijos automobilių, kurie visuomet sulaukia didelio jaunųjų dalyvių dėmesio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min