Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alytaus Jazminų turgavietėje išaiškinti galimai klastotų gaminių prekeiviai

DSC00854
Alytaus apskrities VPK nuotr. / Kvepalai
Šaltinis: 15min
0
A A

Alytaus apskrities VPK Nusikaltimų tyrimo skyriaus Ekonominių nusikaltimų tyrimo poskyrio pareigūnai aptiko, įtariama, suklastotų žinomų gamintojų parfumerijos gaminių ir drabužių, kuriais buvo prekiaujama Alytuje, Jazminų gatvėje esančioje turgavietėje.

Praeitą šeštadienį apie 9 valandą teisėsaugininkai, atvykę patikrinti prekeivių, pastebėjo, kad prekiautoja K.K. ant prekystalio padėjusi įvairius garsių prekių ženklais (Versace, Chanel, Karolina Herrera, Escada ir kt.) pažymėtus parfumerijos gaminius ir jais prekiauja. Paaiškėjo, kad įvairių rūšių žinomų gamintojų kvepalų buteliukas pirkėjui įprastai kainuoja15 litų. Paprašius pateikti prekių įsigijimo dokumentus, prekeivė jų nepateikė, nes neturėjo. Prie

Alytaus apskrities VPK nuotr./Kvepalai
Alytaus apskrities VPK nuotr./Kvepalai

prekystalio buvusiame krepšyje rasta analogiškų prekių. 

Paaiškėjo, kad suklastotas prekes Alytuje pardavinėjo kaunietė K.K. (gimusi 1955 m). Ji paaiškino, kad prekes įsigijo Kaune žinodama, kad kvepalai yra klastotės. Jais prekiavo norėdama užsidirbti.

Antradienį tęsdami darbus tikrindami tą pačią turgavietę, ENTP pareigūnai kartu su Kauno teritorinės muitinės Pažeidimų prevencijos skyriaus vyresniuoju inspektoriumi

Alytaus apskrities VPK nuotr./Rūbai
Alytaus apskrities VPK nuotr./Rūbai

pamatė, kad vyriškis, iškabinęs parduoti įvairius vardinius garsių prekių ženklais (Adidas, Nike, Puma) pažymėtus aprangos gaminius, ir jais prekiauja. Paprašytas pateikti asmens dokumentą ir prekių įsigijimo dokumentus, sugebėjo pateikti tik asmens dokumentą. Paaiškėjo, kad minėtomis prekėmis prekiauja alytiškis R.B. (gim. 1972 m.). Vyriškis, nepateikęs prekių įsigijimo dokumentų, aiškino, kad prekes įsigijo prieš 12 metų iš nepažįstamų asmenų Gariūnų turgavietėje, esančioje Vilniuje. Kad prekės suklastotos nežinojo, nes neišmano apie garsių prekių ženklais pažymėtus gaminius. Teisinosi, kad per daug metų dalį prekių pardavė, o seno pavyzdžio modeliai tebuvo likutis.

Alytaus apskrities VPK praneša, kad dėl abiejų įtariamųjų neteisėtos veiklos pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimo.

Tas, kas neturėdamas leidimo svetimu prekių ženklu pažymėjo nedidelį prekių kiekį ar pateikė jas realizuoti arba pasinaudojo svetimu paslaugų ženklu ir dėl to padarė žalos, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu.

Ekspertai aiškinsis, ar daiktai išties suklastoti ir pateiks policijos pareigūnams išvadą, kuria remiantis, bus atlikti tolesni procesiniai veiksmai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min