Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 12 06, 14:36

Alytaus pataisos namų kinologas sumušė 7 mėnesių tarnybinį šunį

Alytaus pataisos namuose 49 metų kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių tarnybinį šunį. Smurtavęs pareigūnas sistemoje dirba per 20 metų.
Kinologo Martyno Gustaičio dresuojama Mulan
Asociatyvi nuotr. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šis įvykis užfiksuotas gruodžio 2-ąją. Sumuštas šuo nedelsiant buvo nugabentas pas veterinarijos gydytoją. Detaliau apie tarnybiniam šuniui padarytą skriaudą žinių kol kas nėra.

Alytaus pataisos namuose dėl šio įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas.

Pasak Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininko Kęstučio Pauliuko, tai protu nesuvokiamas žiaurumo protrūkis.

„Kad taip elgtųsi pareigūnas, juolab kinologas – dresuojantis ir mokantis šios specialybės kitus pareigūnus, nėra tekę girdėti. Mano nuomonė vienareikšmiška, toks pareigūnas negali dirbti sistemoje, kitaip apie kokią nepriekaištingą reputaciją galime kalbėti. Penktadienį jo įniršio auka tapo šuo, kitą kartą tai gali būti pareigūnas, pareigūnė ar nuteistasis. Mano nuomone, už žiaurų elgesį su gyvūnu jam turėtų būti pradėtas ne tik tarnybinis, bet ir ikiteisminis tyrimas“, – sakė K.Pauliukas.

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas stebisi, kodėl apie šį įvykį nėra informuota visuomenė.

„Negalime tylėti, nors tai didžiulė gėda visai sistemai“, – sakė K.Pauliukas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min