Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 21d. 10:14

Alytaus pataisos namų nuteistiesiems tris kartus bandyta perduoti draudžiamus turėti daiktus

Kalėjimas
AFP/Scanpix nuotr. / Kalėjimas

Per savaitgalį Alytaus pataisos namuose įvyko trys draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų permetimai į pataisos namų teritoriją.

Birželio 17 d. Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnas operatyviai perdavė informaciją, jog nuo greta esančio pastato įvykdytas šūvis į Alytaus pataisos namų 6-ą lokalinį sektorių. Įkritusį paketą skubiai paėmė nuteistasis ir nedelsiant spruko į 14-o, 15-o būrių gyvenamąsias patalpas. Pareigūnų dėka paketas netrukus buvo aptiktas 15-o būrio drabužių džiovykloje. Pakete rasti 4 mobiliojo ryšio telefonai ir 1 SIM kortelė.

Birželio 19 d. apie 8.25 val. tikrinant kontrolinį pėdsakų ruožą ant tako pareigūnai rado ir paėmė lauko teniso kamuoliuką. Kamuoliuko, kuris buvo apvyniotas lipnia juosta, viduje rasti du ryšulėliai su kieta medžiaga, kaip įtariama narkotine, sveriančia apie 62 gramus.

Birželio 20 d. apie 7.50 val. pareigūnams patikrinus gamybinės zonos baldų cecho stogą, rasti 2 paketai, kuriuose buvo 3 mobiliojo ryšio telefonai ir 3 išardyti krovikliai.

Dėl visų šių įvykių Alytaus pataisos namuose pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Kalėjimų departamento 2011 m. birželio 20 d. duomenimis, Alytaus pataisos namuose laisvės atėmimo bausmę atliko 1373 nuteistieji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min