Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alytaus policija demaskavo ginkluotą narkotikų prekeivių grupę

Narkotikai
Alytaus policijos nuotr. / Narkotikai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai ir Alytaus rajono apylinkės prokuratūros prokurorė, remdamiesi du mėnesius rinktais duomenimis dėl grupės asmenų neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, balandžio 11-ąją organizavo asmenų, įtariamų dalyvavimu neteisėtame narkotinių medžiagų „versle“, sulaikymą.

Kaip rašoma Alytaus policijos pranešime, teisėsaugininkai sulaikė 6 Alytaus miesto ir rajono gyventojus G.M., V.V., G.Č., S.O., A.Š. ir L.L., kurie uždaryti į Alytaus aps. VPK areštines. Operacijos metu pas vieną iš sulaikytųjų rasta apie 2 gramai, įtariama, heroino. Tęsiant veiksmus, sulaikytų asmenų gyvenamosiose ar jų naudojamose kitose patalpose, automobiliuose rasti du šaunamieji ginklai, nemažas kiekis įvairaus kalibro šovinių, taip pat įvairių, kaip įtariama – narkotinių – medžiagų. Narkotinių medžiagų rūšis ir tikslūs kiekiai bus nustatyti atlikus specialius tyrimus.

Tęsiant tyrimą, po kelių dienų sulaikyti dar du asmenys A.C. ir A.V., susiję su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis arba šaunamaisiais ginklais.

Įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis pareikšti septyniems asmenims, dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais – dviems. Trims asmenims paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Operacijos metu balandžio 11-ąją sulaikant alytiškį S.O., jo veiksmuose pareigūnai taip pat nustatė baudžiamojo nusižengimo, numatyto Baudžiamojo kodekso 245 str. (teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymas), požymių: į S.O. butą atvykę policijos pareigūnai rado jį bendraujantį su V.V., nors taikant Organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymą teismo sprendimu S.O. yra uždrausta bendrauti ir palaikyti ryšį tiesiogiai ar per kitus asmenis, techninėmis ar kitomis priemonėmis su V.V. 

Dėl šio įvykio pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas, kuris baigtas balandžio 19-osios prokuroro pareiškimu dėl bylos nagrinėjimo pagreitinto proceso tvarka. Išnagrinėjęs prokuroro pareiškimą ir baudžiamąją bylą teismas tą pačią dieną paskelbė nuosprendį. S.O. pripažintas kaltu dėl teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo. 

Teismas paskyrė jam 20 MGL (2 tūkst. 600 litų) dydžio baudą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min