Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 7d. 19:00

Alytaus policija norėtų, kad senjorai būtų sumanesni už sukčius

Akcijos akimirka
Alytaus VPK nuotr. / Akcijos akimirka

Senjorams – prevencinė akcija apie turto saugumą.

2019 m. liepos 22─31 dienomis Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnai surengė prevencinę akciją senjorams apie turto saugumą, sukčiavimą, smurtinius nusikaltimus ir kišenvagystes.

Prevencinė informacija suteikta daugiau kaip 160 pagyvenusių žmonių.

Senjorai informuoti apie pagrindinius sukčiavimo būdus (pranešimai apie nelaimę, laimėtus piniginius prizus, grąžinamas mokesčių permokas), kišenvagystes ir plėšimus, kurių aukomis dažniausiai ir tampa pagyvenę žmonės.

Papasakota apie vykdomą „Interreg V-A Lietuva–Polska“ bendradarbiavimo per sieną programos projektą, kurį įgyvendinus, policijos pareigūnams bus suteikta daugiau galimybių tirti tiek nusikalstamas veikas, tiek administracinius nusižengimus.

Senjorams atsakyta į rūpimus klausimus, padalyta suvenyrų.

Senjorams atsakyta į rūpimus klausimus. Dalyti kalendoriukai, magnetiniai bloknotai, prevenciniai lankstinukai ir įgyvendinamo projekto atšvaitai su programos logotipu.

Susitikimai organizuoti Pivašiūnų ir Miroslavo globos namuose, VšĮ „Gerumo skraistė“, Neįgaliųjų dienos užimtumo centre, vykdyta individuali prevencija Butrimonių ir Punios seniūnijose, Putinų seniūnaitijoje, prie daugiabučių namų, prekybos centrų. Policijos pareigūnams talkino jaunieji policijos rėmėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

07:45
02:10
03:18

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min