Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2020 lapkričio 25d. 13:53 , Atnaujinta: 2020 lapkričio 25d. 16:17

Per dvi valandas užgesinta šalia dujotiekio Alytaus rajone degusi garinimo įranga

Trečiadienį ugniagesiai per dvi valandas užgesino Alytaus rajone, Panemuninkėlių kaime, į dujotiekį suskystintas dujas pumpavusiame garintuve kilusį gaisrą.

Kaip BNS pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Edita Zdanevičienė, gaisro likvidacija paskelbta 15.15 valandą.

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie Normandijos-Nemuno gatvėje degantį vilkiką su dujų cisterna gautas 13.14 valandą.

VIDEO: Dujų stoties gaisras Alytuje

E.Zdanevičienė BNS informavo, kad deganti dujų cisterna buvo prijungta prie dujų kolonėlės, šalia stovėjo dar trys vilkikai su dujomis.

„Į įvykį išsiųstos gausios ugniagesių pajėgos – septynios autocisternos, autokopėčios. Taip pat paprašyta policijos pagalbos, kad būtų apribotas eismas šalia esančiame gana judriame kelyje“, – sakė E.Zdanevičienė.

Pasak E.Zdanevičienės, šalia kolonėlės gyvenamųjų namų nėra, gyventojams pavojus negrėsė.

Bendrovės „Amber Grid“ išplatintame pranešime teigiama, kad gaisras kilo dujų tiekimą Alytaus dujų skirstymo stočiai vykdžiusio dujovežio garintuve. Įranga priklauso Lenkijos įmonei „Duon“.

Ugnis įsiplieskė vykdant šiomis dienomis suplanuotus tarptautinio dujotiekio GIPL atšakos prijungimo prie Lietuvos dujų perdavimo sistemos darbus.

„Dėl šių darbų atjungus pagrindinį dujotiekį į Alytaus dujų skirstymo stotį, tris dienas Alytaus rajono dujų vartotojams dujos buvo tiekiamos iš specialaus suskystintų gamtinių dujų dujovežio, pristatyto iš Lenkijos“, – nurodė bendrovė.

Prieš patekdamos į vamzdyną, suskystintos dujos išgarinamos specialiame garintuve, kuriame ir kilo gaisras.

Pasak „Amber Grid“, Alytaus miesto vartotojams dujos ir toliau yra tiekiamos.

Aiškinamasi, ar atliekant darbus buvo laikomasi visų saugumo reikalavimų.

Temos: 2 Gaisras Ugnis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:31
03:10
01:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min