Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 19d. 12:11

Alytaus rajono gyventojas rūsyje buvo įsirengęs įspūdingo dydžio naminės fabrikėlį

Rūsys
Alytaus apskrities VPK nuotr. / Rūsys

Patikrinę sodybą Alytaus rajone, pareigūnai aptiko naminės gaminimo fabrikėlį. Jo savininkas bandė susitarti su policininkais, tačiau sužinojęs apie gresiančią atsakomybę, vyras daugiau nebesiderėjo.

Alytaus apskrities VPK nuotr./Naminukės gaminimo fabrikėlis
Alytaus apskrities VPK nuotr./Naminukės gaminimo fabrikėlis

Ketvirtadienį Alytaus apskrities VPK pareigūnai, turėdami informacijos apie galimą nelegalią veiklą, nuvyko patikrinti V.B. (gim. 1968 m.) sodybos, esančios Alytaus rajone, Simno seniūnijoje.

Į sodybą atvykusiems pareigūnams V.B. motina paaiškino, kad name sūnaus nėra, jis – rūsyje. Nuėję į šalia gyvenamojo namo esantį požeminį rūsį, policininkai jame rado ir patį, kaip paaiškėjo, naminės gamintoją, o šalia jo ant grindų 19 plastikinių talpų, kuriose buvo apie 100 litrų skaidraus bespalvio skysčio, skleidžiančio specifinį, naminei degtinei būdingą kvapą.

Alytaus apskrities VPK nuotr./Naminukė
Alytaus apskrities VPK nuotr./Naminukė

Alytaus apskrities VPK praneša, kad rūsyje buvo ir daiktų visuma susidedanti iš trijų metalinių statinių ir tarp jų esančių jungčių, panaši į aparatą naminei degtinei gaminti. Šeimininkas neslėpė tiesos ir pats prisipažino, kad rasta daiktų visuma yra naminės gaminimo aparatas, o skystis plastikinėse talpose – naminė degtinė, ir, kad visi šie daiktai priklauso jam.

Pildant dokumentus, būtinus įvykiui įforminti, V.B. keletą kartų pasiūlė pareigūnams „susitarti", tačiau buvo įspėtas apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę dėl kyšio davimo ir „tartis" daugiau jau nebenorėjo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min