Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alytiškio pasiteisinimai policijos pareigūnams: puoselėju lietuvišką paveldą

Alytiškio namuose rasta 10 litrų nelegaliai laikomo alkoholio – naminės
Policijos nuotr. / Alytiškio namuose rasta 10 litrų nelegaliai laikomo alkoholio – naminės
Šaltinis: 15min
0
A A

Ankstų gegužės 13-osios rytą policija gavo informacijos apie Alytuje, nuosavame name, nelegaliai laikomus stiprius alkoholinius gėrimus. Skubiai surengtas policijos patikrinimas davė rezultatų daugiau nei buvo galima tikėtis: „taurusis“ gėrimas laikytas įvairiose talpose.

Be šių radinių, pareigūnai aptiko ir nelegaliai laikomo dyzelino ir cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Dar labiau pareigūnams į akis krito į garažą automobiliu atskubėjęs „turistas“ iš kaimyninės Baltarusijos.

Gegužės 13 dieną 54-erių metų alytiškiui prasidėjo policijos pareigūnų vizitu. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams patikrinus vyriškio namą ir garažą, rasta 10 litrų nelegaliai laikomo alkoholio – naminės, 60 litrų dyzelinių degalų be įsigijimo dokumentų ir 1 068 pakeliai cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Bendra vertė − 8 873,85 lito. Vyriškio pasiteisinimas – lengvai nuspėjamas, pareigūnams daug kartų girdėtas: „...sunkiai dirbu, atlyginimas mažas, noriu prisidurti pragyvenimui, degalus naudoju savo reikmėms...“

Teisėsaugininkams alytiškis prisipažino, kad jis tikras lietuviško „paveldo“ puoselėtojas, todėl namie laiko naminę degtinę.

Pareigūnams tą rytą įkliuvo ir kaimyninės šalies pilietis, į minėto alytiškio garažą atvykęs „Audi“ markės automobiliu. Minėto automobilio kėbule esančiose slėptuvėse, panaudojus specialią muitinės pareigūnų įrangą, rasta 2 543 litų vertės  306 pakeliai cigarečių „Queen“, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Garažo savininkas teigė, kad nežinojo, ką gabena baltarusis. Neva jis tik leido kitataučiui pasinaudoti jo garažu atvykus į Lietuvą.

Alytaus policijai abu asmenys iki šiol nebuvo žinomi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min