Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 29d. 16:10 , atnaujinta: 2014 sausio 29d. 17:12

Angelo sargo skulptūrėle apdovanotas agresyvaus žaliūko nepabūgęs šiaulietis

Šiaulių rajono policijos komisariate Angelo sargo statulėlė įteikta S.Daukanto gimnazijos kūno kultūros mokytojui Raimundui Jaseliūnui, kuris sutramdė girtą vairuotoją.
Šiaulių r. PK nuotr. / Angelo sargo statulėlė įteikta S.Daukanto gimnazijos kūno kultūros mokytojui Raimundui Jaseliūnui, kuris sutramdė girtą vairuotoją.

Šiaulių rajono policijos komisariate Angelo sargo statulėlė įteikta S.Daukanto gimnazijos kūno kultūros mokytojui Raimundui Jaseliūnui, kuris sutramdė girtą vairuotoją ir apgynė nuo jo nukentėjusią moterį. Įsisiautėjęs vyras neįvertino vieno – mokytojas yra ir ka­ra­tė ko­vo­to­jas.

Pamokanti istorija įvyko vieną 2013 m. lapkričio mėnesio savaitgalį. R.Jaseliūnas išgirdo kieme susiduriančių automobilių garsą ir žmonių šūksnius. Vėliau pamatė jauną porelę, į kurios mašiną savo automobiliu įvažiavo agresyvus beveik dviejų metrų ūgio stambus žaliūkas.

Jei abe­jin­gai žiū­rė­si­me į konflik­tus, muš­ty­nes, smur­tą, kul­tū­rin­gos ša­lies ne­tu­rė­si­me.

Iš pradžių mokytojas į konfliktą nesikišo, tačiau netrukus išėjo į kiemą. Gir­tas vai­ruo­to­jas ėmė keik­tis ir nesutiko laukti policijos – ragino pamiršti avariją kaip mažmožį. Norėjo sėsti į automobilį ir nuvažiuoti.

„Šito leisti negalėjau. Juk kieme bėgioja mūsų vaikai, o vairuotojas akivaizdžiai neblaivus“, – prisiminė mokytojas

R.Jaseliūnas bandė keisti pokalbio temą, kol atvyks policija, tačiau vyras nerimo ir puolė stumdyti jauną moterį. Mokytojas bandė mušeiką sustabdyti, tačiau įsisiautėjęs vairuotojas griebė R.Jaseliūną už gerklės ir pastūmė ant metalinės tvoros. Virbai suplėšė striukę ir marškinius, nubrozdino odą. Mokytojui užvirė kraujas, todėl panaudojo keletą kovos veiksmų, kurių užpuolikas akivaizdžiai nesitikėjo.

Pajutęs, kad mokytojas ne iš kelmo spirtas, vairuotojas paleido atlapus, tačiau tuo metu atvyko policija. Pareigūnams žaliūkas puolė meluoti, kad nevairavo ir buvo užpultas bei sumuštas. Išsisukinėjimai nepadėjo.

„No­rint, kad Lie­tu­vo­je kas nors pa­si­keis­tų, rei­kia pra­dė­ti nuo sa­vęs. Jei abe­jin­gai žiū­rė­si­me į konflik­tus, smur­tą, kul­tū­rin­gos ša­lies ne­tu­rė­si­me“, – sa­ko kū­no kul­tū­ros mo­ky­to­jas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min