Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 8d. 10:07

Ant jūros kranto rastas jaunuolio lavonas atpažintas (atnaujinta 13.55 val.)

Rastas vaikinas
Asmeninio archyvo nuotr. / Andrius Redeckas
Palangoje ant jūros kranto rastas jaunuolio lavonas.

Netoli tilto trečiadienį jį aptiko pajūriu vaikščiojantis poilsiautojas. Kaip informavo Palangos policijos atstovė Erika Kliaugienė, lavono asmenybė tiksliai nenustatyta, tačiau įtariama, kad tai yra gruodžio pabaigoje dingęs vilnietis Andrius Redeckas.

Aštuoniolikmetis iš namų dingo gruodžio 29 dieną. Dėl dingusio vaikino buvo paskelbta paieška. Gruodžio 31 dienos rytą jis buvo pastebėtas Palangos autobusų stotyje. „Kaip mūsų kriminalistai sako, atitinka visi jaunuolio požymiai. Dabar iš Vilniaus iškviesti artimieji, kad atpažintų, ar tai tas pats jaunuolis“, – sakė E.Kliaugienė.

Lavonas buvo su nubrozdinimais veido, nosies, kaklo ir plaštakų srityje. Anot Palangos policijos atstovės, įtariama, kad jaunuolis nusižudė.

Palangoje ant jūros kranto rasto jaunuolio lavonas atpažintas

Pasitvirtino kurorto kriminalistų versija, kad tai iš namų pabėgęs aštuoniolikmetis vilnietis Andrius Redeckas. Jį atpažino šiandien į pajūrį atvykę artimieji.

Palangoje ant jūros kranto rastas jaunuolio lavonas. Netoli tilto trečiadienį jį aptiko pajūriu vaikščiojęs poilsiautojas. Kaip informavo Palangos policijos atstovė Erika Kliaugienė, aštuoniolikmetis iš namų dingo gruodžio 29 dieną. Dėl dingusio vaikino buvo paskelbta paieška. Gruodžio 31 dienos rytą jis buvo pastebėtas Palangos autobusų stotyje.

Lavonas buvo su nubrozdinimais veido, nosies, kaklo ir plaštakų srityje. Anot Palangos policijos atstovės, įtariama, kad jis nusižudė. Greičiausiai, anot pašnekovės, jaunuolis nušoko nuo Palangos tilto.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min