Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ant Lietuvą ir Rusiją jungiančio tilto neva degė senas sunkvežimis

Pratybų akimirka
VSAT nuotr. / Pratybų akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ant Karalienės Luizos tilto, jungiančio Lietuvą su Rusijos Kaliningrado sritimi, užsiliepsnojo sunkvežimis. Žmonės incidento metu nenukentėjo. Tiesą sakant, vyko pratybos.

Pasienyje su Rusija vyko pratybos, kuriose dalyvavo VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai ir Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos  pareigūnai.

Pagal pratybų legendą Panemunės kontrolės punkte po pasienio ir muitinės tikrinimų sunkvežimis GAZ-53 penktadienį išvyko į Rusiją Karalienės Luizos tiltu per Nemuną.

Neprivažiavęs tilto vidurio staiga automobilis užsiliepsnojo. VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai apie gaisrą skubiai perdavė informaciją telefonu 112. Pasieniečiai apie gaisrą informavo ir Rusijos pasienio bei muitinės tarnybas. Panemunės kontrolės punkte buvo laikinai sustabdytas eismas.

Po keliolikos minučių atskubėjo pirmas ugniagesių ekipažas iš Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir ėmėsi gesinti automobilį. Į gaisro vietą netrukus atvyko papildomos gaisrininkų pajėgos iš Pagėgių savivaldybės Stoniškių bei Vikyškių gyvenviečių.

GAZ-53 pavyko užgesinti, žmonės nenukentėjo, pirmadienį praneša VSAT.

Šiose pratybose siekta patikrinti, kaip Panemunės pasienio kontrolės punkte dirbantys pasieniečiai elgiasi ekstremaliomis situacijomis bei bendradarbiauja su priešgaisrine gelbėjimo tarnyba.

Parašykite atsiliepimą apie 15min