Kaip praneša policija, apie 18 val. į Palangos policijos pareigūnus kreipėsi kurorte poilsiaujanti moteris.
38 metų amžiaus atostogautoja nurodė, kad prieš keletą valandų jai einant Palangos tiltu keturračiu dviračiu važiavę žmonės užvažiavo jai ant kojos.
Iškart po įvykio moteriai prireikė medikų pagalbos. Jai buvo diagnozuotas pėdos lūžis ir blauzdos sumušimas.
Palangos policijos pareigūnai aiškinasi, kas galėjo vairuoti dviratį, ir tikslina skaudaus incidento aplinkybes.
