Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ant stogo šaligatviu čiuožęs automobilis Vilniuje savo kelyje traiškė ir suaugusius, ir vaikus (atnaujinta 20.01 val.)

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Apvirtusi HONDA po avarijos Vilniuje, S.Nėries gatvėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažiausiai šeši žmonės atsidūrė ligoninėje po tragiškos avarijos, įvykusios sekmadienį Vilniuje. Vienas žmogus per avariją iš karto žuvo. Vos dvidešimties dienų kūdikis po kiek laiko mirė ligoninėje. Nevaldomas automobilis ant stogo čiuožė šaligatviu, savo kelyje traiškydamas ir vaikus, ir suaugusius. Po avarijos policija automobilyje aptiko į narkotikus panašios medžiagos.

Avarija S.Nėries g. įvyko apie 16.06 val. Jau vėliau įvykio liudininkai 15min.lt žurnalistui sakė, kad automobilis „Honda Prelude“ tiesiog skrido gatve.

„Sunku sakyti, koks tas greitis buvo, bet spėčiau, kad apie 120 km/val. jis važiavo. Greitis buvo beprotiškas“, – įvykio vietoje sakė vienas liudininkas.

Pasak avariją mačiusio žmogaus, jam susidarė įspūdis, kad vairuotojas norėjo pasukti į kairę, į šalutinę gatvę, tačiau „neįsipiešė į posūkį“.

„Kliudė bortą, sprogo padanga, automobilis vertėsi ir nučiuožė šaligatviu. Baisu, kas čia darėsi“, – pasakojo liudininkas.

Kiti liudininkai pasakoja, kad „Honda Prelude“ galėjo lenktyniauti su automobiliu BMW.

Čiuoždamas šaligatviu automobilis traiškė viską pakeliui. Mašina sustojo tik maždaug už 100 metrų, visai greta visuomeninio transporto stotelės.

 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Po avarijos į nelaimės vietą suvažiavo daugybė greitosios pagalbos ir policijos ekipažų. Jau vėliau suskaičiuota, kad per avariją nukentėjo 1986 m. gimusi moteris, ligoninėje atsidūrė maždaug 2,5 mėn. kūdikis, 2001 m. gimusi mergaitė ir maždaug 16–17 m. mergina, kurios tapatybė kol kas nenustatyta. Ji į ligoninę pristatyta be sąmonės.

Visi nepilnamečiai iš karto paguldyti į Reanimacijos skyrių.

Ligoninėje atsidūrė ir įtariamas automobilio vairuotojas R.B. (gim. 1990 m.) bei kartu važiavęs keleivis E.V. (gim. 1989 m.). Teigiama, kad vairuotojo būklė sunki, keleivis nukentėjo lengviau.

Per avariją iš karto žuvo automobilio kelyje pasipainiojęs jaunas vyras (gim. 1987 m.).

„Jie ten girti ar nuo narkotikų apsvaigę važiavo?“ – avarijos vietoje vienas kito klausinėjo žmonės. Atsakymo į šį klausimą kol kas nėra. Ligoninėje paimta abiejų automobiliu važiavusių jaunuolių kraujo, kurį ištyrus ir paaiškės ar vaikinai buvo apsvaigę.

Tuo tarpu policijos pareigūnai po avarijos apžiūrinėdami sudaužytą automobilį, jo viduje aptiko medžiagų, panašių į narkotikus.Kokių konkrečiai medžiagų aptikta automobilyje, paaiškės po ekspertizės.

Vilniaus policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Papildyta 20.01 val.: Praėjus kelioms valandoms po nelaimės ligoninėje mirė per avariją sužalotas kūdikis. Paaiškėjo, kad jis gimęs vos prieš 20 dienų. Kūdikio mama gydoma Vilniaus Greitosios pagalbos ligoninės reanimacijoje.

Jau atpažinta ir mergina, kuriai, kaip anksčiau galvota, gali būti 16–17 metų. Paaiškėjo, kad tai 1988 m. gimusi A.B. Ją ligoninėje atpažino teta. Mergina iki šiol neatgavo sąmonės.

 

VIDEO: Tragiška avarija Vilniuje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min