2012-03-05 10:25

Ant sumuštos žmonos dar užsiundė šunį

Sekmadienį, 10.59 val. Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie Pravieniškių II kaime šeimoje smurtaujantį vyrą.

Pravieniškių gatvėje esančiame name vyras, kilusio kivirčo metu, sumušė žmoną ir ant jos užsiundė šunį. Keturkojis moteriai įkando.

Kaišiadorių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą