Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ant Šv. Marijos statulos uždėjo motociklininko šalmą – gavo baudą

Švč.Mergelės Marijos skulptūra
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Švč. Mergelės Marijos skulptūra
Šaltinis: 15min
0
A A

Už įžūliais veiksmais ir patyčiomis pademonstruotą nepagarbą aplinkai Suvainiškio miestelio Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios šventoriuje 22-ejų metų Panevėžyje besimokančiam suvainiškiečiui K.B. teks mokėti baudą – tokį sprendimą, patenkinęs Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokuroro Renaldo Žalio prašymą užbaigti procesą teismo baudžiamuoju įsakymu ir paskirti kaltinamajam 5 MGL – 650 litų baudą, priėmė rajono apylinkės teismas.

„Su grupe bendraamžių, apsvaigusių nuo alkoholio, įžūliais veiksmais ir patyčiomis pademonstravęs nepagarbą aplinkai jaunuolis kaltinamas pažeidęs viešąją tvarką. Krašto gyventojų pasipiktinimą sukėlęs incidentas parodė, kad kai kurie jauni žmonės negerbia tėvų ir senelių etinių nuostatų, linksmindamiesi nejaučia saiko ir takto, kur ir kaip derėtų elgtis“, – teigia ikiteisminio tyrimo duomenis įvertinęs ir pareiškimą teismui dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu parašęs Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokuroras R.Žalys.

Spalio 29 d. Suvainiškio miestelio centre, Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios šventoriuje, penki neblaivūs jaunuoliai, ant Šv. Marijos statulos uždėję autobuso stotelėje rastą seną, apsilupusiais dažais motociklininko šalmą, linksmindamiesi ir džiaugdamiesi savo netinkamu išradingumu įsiamžino nuotraukose.

Toks jaunuolių elgesys papiktino kaimo bendruomenę, buvo pranešta pareigūnams. Ikiteisminį tyrimą atlikę Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė ir apklausė įtariamuosius, tarp kurių – 20–23 metų jaunuoliai, gimę ar augę Suvainiškyje, tačiau kai kurie jų dabar mokosi ar gyvena kitur.

Už viešosios tvarkos pažeidimus – įžūliais veiksmais, grasinimais, patyčiomis ar vandališkais veiksmais pademonstruotą nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, visuomenės rimties ir tvarkos sutrikdymą baudžiama viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu, areštu ar laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min