Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antakalnio mikrorajone Vilniuje užsidegė namas (nuotraukos, papildyta 00.42 val.)

Gaisras Antakalnyje matėsi ir iš kito sostinės mikrorajonų
15min.lt skaitytojo Manto nuotr. / Gaisras sostinės Antakalnio mikrorajone buvo matomas ir iš aplinkinių mikrorajonų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jungtinės ugniagesių ir policijos pajėgos ketvirtadienio vakarą buvo išsiųstos gesinti gaisro, kilusio Vilniuje, Antakalnio mikrorajone.

Pranešimą apie gaisrą sostinės ugniagesiai gavo maždaug 22.30 val. Gelbėtojams buvo pranešta, kad Antakalnio gatvės pradžioje dega šiukšlės. Tačiau ugniagesiams atvažiavus į gaisro vietą paaiškėjo, kad dega apleistas medinis vieno aukšto namas.

Kai gelbėtojai atvyko nurodytu adresu, namo stogas jau buvo apimtas liepsnos. Gelbėtojai paprašė pagalbos, jiems buvo nusiųstos papildomos ugniagesių pajėgos.


Žiūrėti Vilniuje degė apleistas namas didesniame žemėlapyje

Po kiek laiko ugniagesiai paprašė  į pagalbą atsiųsti policijos pareigūnus, nes artimiausias vandens hidrantas, prie kurio planavo prisidėti gelbėtojai, yra gatvės viduryje. Tačiau atvykus policijai paaiškėjo, kad šis hidrantas neveikia. Vandens jame nebuvo.

Tarp Vilniaus ugniagesių buvo paskelbtas pavojus, į gaisro vietą išsiųsti keli vandens atvežimo automobiliai. Tuo metu namas jau visas buvo apimtas liepsnos.

Netrukus ugniagesiai maždaug už šimto metrų nuo gaisravietės rado dar vieną hidrantą. Jame jau buvo vandens, tad apie 22.46 val. gelbėtojai namą pradėjo gesinti visu pajėgumu.


Žiūrėti Vilniuje degė apleistas namas didesniame žemėlapyje

Apie šiame gaisre nukentėjusius žmones pranešimų kol kas negauta.

Gaisro priežastis kol kas nežinoma.

Papildyta 0.42 val.: Šiek tiek prieš vidurnaktį gausios ugniagesių pajėgos gaisrą užgesino.

Nors gaisro tyrimas dar tik pradedamas, neatmetama ir galimo padegimo versija. Įtariama, kad prestižinėje sostinės vietoje esantis apleistas namas degti pradėjo labiausiai nuo pašalinių akių nutolusiame kampe.

Ugnis plėtėsi žaibiškai. Liepsna po visą stogą išplito per kelias minutes. Tačiau ugnis namo sunaikinti nespėjo. Per gaisrą nudegė stogas, apdegė perdanga, sienos išliko.

Gaisro nuostoliai kol kas nežinomi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min