Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio avarijose labiausiai kentėjo pėstieji

Įvykio vietoje
Pauliaus Ramanausko nuotr. / Asociatyvi iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, vasario 9 d., antradienį, šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeisti 7 pėstieji, 2 vairuotojai ir 1 keleivis.

Iki 2016 m. vasario 10 d., palyginti su 2015 metų tuo pačiu laikotarpiu, pirminiais duomenimis, užregistruota: 40 eismo įvykiais (arba 14,0 proc.) daugiau, žmonių žuvo  – 13 (arba 48,1 proc.) mažiau, sužeista žmonių  – 22 (arba 5,9 proc.) daugiau.

Antradienį, 07.15 val. Kaune, Raudondvario plente, automobilis „Mazda 323“, vairuojamas nepilnamečio, teisės vairuoti neturinčio vaikino, išvažiuodamas iš sankryžos partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusią 30-metę pėsčiąją. Po eismo įvykio jaunuolis pasišalino iš eismo įvykio vietos, tačiau netrukus buvo surastas. Sužeista pėsčioji pristatyta į Kauno klinikas.

Apie 07.22 val. Jonavoje, Kosmonautų gatvėje, 49 metų vyras, vairuodamas automobilį „Volvo V70“, kliudė staiga, ne pėsčiųjų perėjoje į važiuojamąją dalį įbėgusį 8 metų berniuką. Vaikas buvo pristatytas į ligoninę.

Apie 9 val. Panevėžio rajone, kelio „Via Baltika“ atkarpoje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, 70-ties metų senjorė neatidžiai įžengė į važiuojamąją kelio dalį, kai joje buvo automobilių, nespėjo pereiti važiuojamosios dalies ir buvo kliudyta pro šalį važiuojančiu automobiliu. Sužeista garbaus amžiaus pėsčioji paguldyta į ligoninę

Apie 10 val. 10 min. Kaune, Aikštelėje „BMW X6“ vairuojamas 50-ties metų vyro, važiuodamas atbulas kliudė 83 metų pėsčiąją. Garbaus amžiaus pėsčioji buvo pristatyta į ligoninę.

Apie 13 val. 50 min. Telšiuose, Turgaus gatvėje, Automobilis „Audi A4“, vairuojamas 54 metų vyro, pėsčiųjų perėjoje kliudė ir sužalojo 46 metų moterį.

Apie 15 val. . Klaipėdoje, Šiaurės prospekto ir Kretingos gatvių sankryžoje įvykusio eismo įvykio metu buvo sužeista 64 metų vairuotoja. Moteris dėl traumos gydoma ambulatoriškai

Apie 15 val. 25 min. Klaipėdoje, Vingio gatvėje, maršrutiniame autobuse nukrito ir susižalojo 75 metų keleivė. Moteris gydoma ambulatoriškai.

Apie 18 val. Šiauliuose, Jono Basanavičiaus gatvėje, automobilis „Iveco“, vairuojamas 37 metų vyro, partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusį neblaivų 45 metų pėsčiąjį, Pėsčiasis buvo pristatytas į ligoninę, tačiau iš jos pasišalino.

Apie 19 val. Kaune, Tito Masiulio gatvėje nežinomu automobiliu buvo partrenktas 61 metų pėsčiasis, važiuojamąją dalį kirtęs ne per pėsčiųjų perėją. Dėl galvos traumos vyras pristatytas į Kauno klinikas. Policija tiria eismo įvykio aplinkybes.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia eismo dalyvių dėmesį į besikeičiančias oro sąlygas, įtakojančias kelio būklę ir eismo saugumą. Prašome būti atidžiais ir atsargiais, visuomet laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min